03 Червня, 2019 р., 14:45
1 червня парк культури та відпочинку перетворився у Країну Дитинства, в якій здійснювалися найзаповітніші дитячі мрії, відбувалися нові відкриття, вирував розмай дитячих талантів! Із самого ранку там панував радісний святковий настрій. Діти зі всієї Волочиської громади поспішали на свято «Дитинство Надзбруччя» разом з батьками, вчителями та друзями.
03 Червня, 2019 р., 14:37
31 травня по всій Волочиській міській ОТГ пролунали останні дзвоники, які символізують завершення навчального року. Для одних учнів це оповіщення про початок шкільних канікул, а для інших закінчення шкільного року, для яких, це не тільки радість, але переживання і надії. Для них це відлік початку великої зміни в житті. Попереду ще багато випробувань у вигляді випускних та вступних іспитів.
31 Травня, 2019 р., 17:06
Волочиська міська рада запрошує усіх мешканців громади на традиційне свято "Дитинство Надзбруччя" з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, яке відбудеться 01 червня 2019 року. Заходи проводяться за підтримки Благодійного фонду народного депутата України Серія Лабазюка "Ми поруч".
31 Травня, 2019 р., 15:38
Волочиському історико—етнографічному музею виповнилось 40 років. Дата вагома і поважна, зважаючи на ті перипетії, які останнім часом довелося пережити подібним закладам. Але у Волочиську вдалося зберегти цей осередок історії краю, де вирує життя і увага до якого є великою.
30 Травня, 2019 р., 15:10
З 02 по 12 травня в м. Сіде (Туреччина) відбувся 5-й Міжнародний фестиваль «Antalya Dance Music and Culture Festival» учасниками якого були зразкові хореографічні колективи «Сузір’я» (керівник О.Панасюк) та «Віват» (керівник І.Лопушанська) Волочиської ДШМ.
28 Травня, 2019 р., 10:38
25 травня велика зала міського ЦКД «Гармонія» знову зібрала поціновувачів хореографічного мистецтва. Свій перший творчий звіт презентував ансамбль бального танцю «Viva Dance» Будинку дитячої та юнацької творчості. Юні танцюристи та їх творчий наставник Юлія Ковтун вразили присутніх оригінальністю хореографічних постановок,  високою виконавською майстерністю кожного учасника колективу, що свідчить про наполегливу та кропітку працю керівника.
27 Травня, 2019 р., 14:50
З ініціативи міського голови, на черговій сесії міської ради, що відбулася 17 травня 2019 року, внесено зміни до діючої Програми підтримки сільськогосподарських товаровиробників на території громади в частині фінансової підтримки з міського бюджету особистих селянських господарств.
27 Травня, 2019 р., 14:36
З метою залучення позабюджетних коштів у громаду протягом 2018 року міською радою подано п’ять проектних заявок на участь у конкурсах:
22 Травня, 2019 р., 13:45
21 травня в Україні розпочато основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання. Першим оцінювання було з математики, в якому взяли участь 91 випускник закладів загальної середньої освіти Волочиської міської ради.
22 Травня, 2019 р., 09:15
У травні підбивають підсумки усі творчі колективи. Не оминуло це і наш навчально-виховний комплекс. 10 травня в актовій залі НВК відбувся творчий звіт зразкового колективу студії співу «Барвограй».