Запрошуємо на свято "Дитинство Надзбруччя"

Дата: 31.05.2019 17:06

Волочиська міська рада запрошує усіх мешканців громади на традиційне свято "Дитинство Надзбруччя" з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, яке відбудеться 01 червня 2019 року. Заходи проводяться за підтримки Благодійного фонду народного депутата України Серія Лабазюка "Ми поруч".

Місце проведення: міський парк культури та відпочинку.

Програма свята:

9:00 год. - відкриття дитячого ігрового майданчику;

9:20 год. - початок святкової концертної програми за участю дитячих колективів міста;

10:00 год. - початок роботи майстер-класів із декоративно-ужиткового мистецтва; аквагрим, фотосесії з "ростовими ляльками", розваги на батутах, безкоштовне морозиво; дартс; шахово-шашковий турнір, футбольний турнір (міський стадіон "Юність"), караоке, танцювальний флеш-моб.

10:30 год. - відкриття спортивного майданчика із штучним покриттям у Волочиській ЗОШ І-ІІІ ст. №5. Турнір між футбольними командами шкіл громади.

Ласкаво просимо на свято!

Будемо раді всіх бачити.!