Комунальна установа "Волочиський трудовий архів"

Завідувач КУ "Волочиський трудовий архів"

ДЗЬОНИК Лариса Леонідівна

31200, м. Волочиськ, площа Центральна, 1

тел. 0384541838

Розпорядок роботи:

Дні тижня

Години

понеділок – четвер

з 8:30 до 17:15

п'ятниця з 8:30 до 16:00
обідня перерва з 12:30 до 13:00

субота, неділя

вихідний

Основним завданням Волочиського трудового архіву є:

1. Внесення до джерел комплектування документами тимчасового зберігання з особового складу підприємств, установ і організацій, які ліквідувались без правонаступників.

2. Приймання в установленому порядку від підприємств, установ і організацій – джерел комплектування архівних документів з особового складу.

3. Зберігання та облік документів, створення до них необхідного пошукового та довідкового апарату.

4. Організація користування документами у службових, соціально-правових, наукових та інших цілях, видавання юридичним особам і громадянам у встановленому Державною архівною службою порядку архівних довідок, копій та витягів з документів, що знаходяться на зберіганні.

5. Надання методичної допомоги установам в упорядкуванні відповідних документів і передачі їх на зберігання до архіву.

6. Проведення експертизи цінності документів, що знаходяться на зберіганні, подання на затвердження експертній комісії архівного відділу районної державної адміністрації описів справ тимчасового зберігання, документів з особового складу підприємств, установ і організацій – джерел комплектування та актів про вилучення для знищення документів, строки зберігання яких закінчилися.

ПЕРЕЛІК

ліквідованих установ, документи з кадрових питань яких зберігаються в комунальній установі «Волочиський трудовий архів» Волочиської міської ради станом на 01.10.2021 року