Волочиська міська об’єднана територіальна громада
Хмельницька область. Офіційний сайт

Послуги комунальної установи «Центр надання соціальних послуг»

Комунальна установа  «Центр  надання соціальних  послуг» Волочиської міської ради (85 працівників)

Відділ соціальної допомоги вдома

Соціальний працівник

3

Соціальний робітник

41

45

МЕТА

Надання соціальних послуг громадянам, за місцем проживання/перебування одиноким громадянам, які не здатні до самообслуговування у зв’язку з частковою втратою рухової активності (мають III, IV та V групу рухової активності) і потребують сторонньої допомоги в домашніх умовах згідно з медичним висновком.

ВИДИ ПОСЛУГ:

• Ведення домашнього господарства:
  • підготовка продуктів до приготування їжі, миття овочів, фруктів, посуду, винесення сміття.
  • Прибирання житла: - косметичне прибирання; - вологе прибирання; - генеральне прибирання.
  • розпалювання печі, піднесення вугілля, дров, розчистка снігу, доставка води
  • Миття вікон, обклеювання вікон
  • Допомога при консервації овочів та фруктів.
  • Прасування сухої білизни
  • Придбання і доставка продовольчих, промислових та господарських товарів:
  • придбання у магазині;  - придбання в аптеці; - придбання на ринку.
  • Приготування їжі
  • Годування-для ліжко-хворих
  • Прання білизни та одягу
  • Здійснення санітарно-гігієнічних заходів за місцем проживання (заміна білизни, допомога при купанні, митті  голови,  розчісуванні волосся, підрізання нігтів)
  • Супровід у поліклініку
  • Надання допомоги в оплаті комунальних послуг (заповнення абонентських книжок, оплата комунальних послуг, звірка платежів, заміна книжок)
  • Надання допомоги в оформленні документів (оформлення субсидій)
  • Написання листів
  • Представництво інтересів в органах державної влади, установах, підприємствах та організаціях
  •  Надання допомоги у проведенні сільськогосподарських робіт (обробка присадибної ділянки)
  • - 0,02 га;   - 0,0014га;     - 0,007га.
  • Надання послуг з виконання ремонтних  робіт (допомога в ремонті житлових приміщень).

Відділ організації надання  натуральної адресної допомоги

Перукар

1

Робітник з комплексного обслуговування та ремонту будинків

Швачка

Прачка

7

МЕТА

Обслуговування громадян,  які  потребують натуральної адресної допомоги.

ВИДИ ПОСЛУГ:

• Стрижка чоловіча, жіноча,  окантовка, вкладання волосся феном, накручування волосся на бігуді, хімічна завивка волосся, фарбування волосся.
  • Підклеювання взуття,   обшивка взуття, встановлення заплати, встановлення набійок, укріплення каблука, заміна бігунка, заміна липучки, встановлення підметок
  • Прання постільної білизни, прання одягу, прання тюлевих виробів
  • Скошування трави, ремонт дверей, вікна,  заміна дверного замка,  кріплення карнизу, полички,  ремонт водопровідного крану,  зрізання дерева, розпилювання та рубка деревини
  •  Транспортні послуги «Соціальне таксі».

Відділ соціальної реабілітації дітей-інвалідів

Вихователь

Вчитель – реабілітолог

Асистент вчителя – реабілітолога

Логопед

Музичний керівник

Лікар - невропатолог

Лікар - педіатр

Старша медична сестра

Медсестра-масажист, інструктор з ЛФК

Санітарка няня

Повар

Помічник повара

Електрик

14,0

МЕТА

здійснення комплексу реабілітаційних заходів для дітей-інвалідів, а також дітей віком до 2 років, які мають ризик отримати інвалідність, спрямованих на попередження (запобігання) зменшення або подолання фізичних, психічних розладів, коригування порушень розвитку дитини-інваліда, навчання її основним соціальним та побутовим навичкам, розвиток здібностей, створення передумов для їхньої інтеграції у суспільство.

• Рання реабілітація.
  • Соціально-побутова адаптація.
  • Логопедична та психологічна корекція.
  • Масаж.
  • ЛФК.
  • Фізіотерапевничні процедури.
  • Діагностичні та лікувальні маніпуляції.

Відділ у справах дітей та сім’ї, обліку бездомних громадян.

Психолог

1

Соціальний - працівник з питань усиновлення, опіки, піклування, розвитку сімейних форм виховання дітей

Фахівець із соціальної роботи