ВОЛОЧИСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційне інтернет-представництво
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО МУНІЦИПАЛЬНА КОМПАНІЯ «ЖИТЛОСЕРВІС» ВОЛОЧИСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Фото без опису

Директор КП МК
"Житлосервіс"

ПАЗЮК Сергій Миколайович

Фото без опису

31200, місто Волочиськ, вулиця Музейна, 33а

Телефони адміністративних служб:

• Приймальня:
0384540182
0384540817

0971468824

• Абонентський відділ:
0678580181

• Бухгалтерія:
0384540817

Телефон чергового

0678580181


https://www.jekvolochisk.info


Розпорядок роботи:

Дні тижня

Години

понеділок – четвер

з 8:00 до 17:15

п’ятниця

з 8:00 до 16:00

обідня перерва

з 12:00 до 13:00

субота, неділя

вихідні дні


МЕТА І ПРЕДМЕТ ДІЯЛЬНОСТІ

1. Здійснення господарської діяльності по наданню населенню та іншим споживачам згідно з вимогами чинного законодавства послуг по утриманню будинку та прибудинкової території.

2. Здійснення управління багатоквартирним будинком, спорудою, житловим комплексом і забезпечення їх належної експлуатації відповідно до закону (укладання договорів на виконання послуг, контроль за виконанням умов договору, тощо). 

3. Надання послуг по поводженню з побутовими відходами на території Волочиської міської територіальної громади.

4. Збереження, забезпечення належної експлуатації та подальшого поліпшення житлового фонду, своєчасне проведення ремонту, забезпечення безперебійної роботи інженерного обладнання житлових будинків і приміщень, утримання під’їздів і других місць загального користування житлових будинків і прибудинкової території відповідно чинного законодавства.

5. Надання послуг з управління багатоквартирним будинком, спорудою, житловим комплексом або комплексом будинків і споруд та забезпечення його належної експлуатації відповідно до закону і умов договору з власниками житла та надавачами послуг.

6. Проведення роботи по зміцненню матеріально-технічної бази підприємства, забезпеченню необхідними для роботи механізмами, агрегатами, обладнанням і ефективним їх використанням.

7. Забезпечення подальшого розвитку житлового господарства на основі встановлених норм обслуговування і досягнень науки і техніки.

8. Забезпечення економії матеріальних і паливно-мастильних ресурсів, води, раціональне використання трудових, матеріальних і фінансових ресурсів, виділених на експлуатацію і ремонт.

9. Інші роботи з завершення будівництва, монтаж систем опалення, вентиляції та кондиціонування повітря; водопровідні, каналізаційні та протипожежні роботи; надання в оренду власного нерухомого майна; послуги з поводження з побутовими відходами, утримання сміттєзвалища, захоронення ТПВ, боротьба із забрудненням та подібні види діяльності на території Волочиської міської територіальної громади.

Для виконання покладених завдань Підприємство:

 - розробляє проекти річних і перспективних планів виробничо-господарської і фінансової діяльності, планів поточного і капітального ремонту житлового фонду, планів впровадження нової техніки;

-  розробляє та затверджує графіки вивезення ТПВ по території Волочиської міської територіальної громади;

- забезпечує повне і своєчасне виконання  затверджених планів по всіх кількісних і якісних показниках.

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора