Волочиська міська об’єднана територіальна громада
Хмельницька область. Офіційний сайт

Персональний склад

      Члени виконавчого комітету

  1. Черниченко Костянтин Володимирович — голова виконавчого комітету
  2. Цимбалюк Вікторія Олександрівна — керуюча справами виконавчого комітету (секретар)
  3. Пендрак Оксана Михайлівна — секретар ради
  4. Васильченко Олександр Олексійович — перший заступник міського голови
  5. Івченко Світлана Іванівна — заступник міського голови
  6. Клімова Оксана Михайлівна  заступник міського голови
  7. Гранатир Ігор Петрович — староста с.Користова, с.Бальківці
  8. Вдовин Олександр Дмитрович — староста с.Копачівка, с.Мислова
  9. Джусь Василь Миколайович — староста с. Лозова
  10. Басистюк Ганна Володимирівна — староста с.Поляни, с.Канівка, с.Петрівка
  11. Камінський Франц Францович — староста  с.Тарноруда
  12. Олійник Валерій Федорович — староста с.Зайчики, с.Постолівка
  13. Івасечко Лілія Анатоліївна — староста с.Федірки, с.Мирівка
  14. Мельничук Аліна Григорівна — староста с.Ріпна, с.Сербинів
  15. Козловська Валентина Миколаївна — староста с.Гарнишівка, с.Іванівці, с.Вигода
  16. Гуцал Сергій Сергійович — староста с.Маначин
  17. Федючок Ольга Степанівна — староста с.Вочківці, с.Петрівщина, с.Вільшани
  18. Белак Раїса Василівна — староста с.Курилівка
  19. Кравчук Олексій Леонідович — староста с.Ожигівці, с.Петрівське, с.Соболівка
  20. Шевчук Людмила Олександрівна — староста с.Яхнівці
  21. Горбановська Ірина Станіславівна — староста с.Лонки, с.Кушнирівська Слобідка
  22. Кучерявий Володимир Олександрович — староста с.Авратин, с.Збручівка, с.Пальчинці
  23. Наливайчук Алла Василівна — староста с.Щаснівка
  24. Завальнюк Ірина В’ячеславівна — староста с.Клинини
  25. Сташевський Олег Михайлович — староста с.Рябіївка, с.Гонорівка
  26. Шамрай Алла Володимирівна — староста с.Чухелі, с.Левківці, с.Случ
  27. Саланський Анатолій Миколайович - в.о. начальника Хмельницької ОДПІ ГУ ДФС у Хмельницькій обл.
  28. Ковальчук Михайло Михайлович — директор філії “Цегельний завод м. Волочиськ” ТОВ “Тернопільбуд”
  29. Новосад Володимир Григорович — заступник головного лікаря експертизи тимчасової непрацездатності Волочиської ЦРЛ
  30. Плотнікова Алла Миколаївна — начальник відділу освіти , молоді і спорту Волочиської міської ради
  31. Штанькевич Олександр Петрович — начальник 9-тої державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Хмельницької області
  32. Костецька Лілія Іванівна — Волочиська філія ПАТ "Хмельницькгаз"
  33. Дузь Володимир Олександрович — приватний підприємець
  34. Дембіцький Олександр Вікторович —  приватний підприємець
  35. Малішевський Олексій Володимирович — начальник Волочиського ВП ГУНПУ
  36. Фатич Микола Васильович — настоятель УАПЦ
  37. Матусяк Володимир Іванович — головний спеціаліст відділу культури Волочиської РДА
  38. Горобець Михайло Володимирович — тимчасово непрацюючий
  39. Петрук Володимир Олександрович — помічник народного депутата України С. Лабазюка
  40. Чиж Сергій Сергійович — голова “Спілки воїнів АТО Волочищини”
  41. Байда Алла Леонідівна — керівник ГО "Майдан-Волочиськ"