Програма USAID «Нове правосуддя» оголошує річну грантову програму

Дедлайн:  28 БЕРЕЗНЯ 2018

Програма реформування сектору юстиції «Нове правосуддя», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), оголошує про початок прийому концепцій реалізації грантових проектів, які  спрямовані на посилення ролі громадянського суспільства у процесі реформування судової системи, у тому числі від організацій громадянського суспільства (тут і надалі – «ОГС»), які співпрацюють з судами та установами судової, виконавчої та законодавчої гілок влади у впровадженні реформи.

Грантова програма покликана сприяти досягненню таких цілей:

• Залучення ОГС до процесу зміцнення суддівської незалежності та самоврядування.
  • Посилення ролі громадянського суспільства у підвищенні прозорості та підзвітності судової влади перед суспільством і зміцненні верховенства права.
  • Участь громадянського суспільства в процесі удосконалення судового адміністрування.
  • Залучення ОГС до процесу підвищення якості правничої освіти.
  • Посилення ролі громадянського суспільства у покращенні доступу до правосуддя та захисту прав людини.

Програма USAID «Нове правосуддя» планує надати до 30 грантів на загальну суму близько 18 000 000 грн. Очікується, що гранти надаватимуться у розмірі від 250 000 грн. до 810 000 грн. кожен, а діяльність, що фінансується з коштів гранту, має впроваджуватись не більше 7 місяців.

Програма USAID «Нове правосуддя» буде приймати до розгляду концепції до 27 березня 2019 року. Концепції розглядаються в середньому раз на місяць. Заявник має подати концепцію реалізації грантового проекту в паперовому та електронному форматі.

Докладний опис річної грантової програми, вимог до одержувачів грантів, інструкцій щодо підготовки та подання концепцій реалізації грантових проектів наведено в повній версії оголошення про річну грантову програму та додатках до нього нижче

ДОКУМЕНТИ:

APS_2018_Mar_2018_UA_final.pdf

Grant Concept Paper Template_July2015_NJ_Ukr.docx

Grantee Applicant Self Assessment Form_Dec2015_NJ_ukr.docx

APS_certifications_Ukr_Jan2018.doc

StandardProvisions_ukr.pdf

У разі виникнення запитань: