Конкурс для громадських об'єднань осіб з інвалідністю

Державне фінансування від Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю може бути виділене для проведення заходів, реалізації проєктів та програм. Серед пріоритетних напрямків, на які звертатиме увагу конкурсна комісія при відборі переможців: покращення доступу до фізичного оточення, транспорту, інформаційно-комунікаційних систем і технологій, послуг для осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення; підтримка впровадження інклюзивного навчання на всіх рівнях освіти; поліпшення становища та розширення прав і можливостей жінок та дівчат з інвалідністю; сприяння зайнятості осіб з інвалідністю тощо.

Граничний обсяг фінансування однієї конкурсної пропозиції бюджетними коштами визначили наступним чином:

• Для заходу – до 500 тис грн.
  • Для проєкту – до 1,5 млн грн.
  • Для програми – до 3 млн грн.
  • Обов'язкова умова для участі у конкурсі – загальнодержавний рівень виконання проєктів, заходів та програм.

Дедлайн - 15 лютого 2021 року.

Деталі тут