ВОЛОЧИСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційне інтернет-представництво
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Останні новини

28 Травня, 2024 р., 16:54
Сьогодні громада попрощалась з СОСНІЦЬКИМ Сергієм Романовичем - солдатом Збройних Сил України. Сергій народився 2 березня 1983 року в місті Волочиськ. Навчався у Волочиській загальноосвітній школі №1. Після закінчення школи, Сергій продовжив навчання у Волочиському ПТУ, де здобув професію столяра. З часом Сергій переїхав жити у м.Дніпро, де одружився, а через рік народився син Анатолій. Проживши в Дніпрі 9 років, повернувся у рідний Волочиськ. Працював на ТОВ «Агробізнес» та ТОВ «Волочиськ-агро» трактористом. Клята війна змусила Сергія змінити цивільну професію на військову… 27 вересня 2023 року Сергій Романович був призваний до лав Збройних сил України. Воював на Донецькому напрямку, боронив Бахмут та Харків. Залишаючись вірним військовій присязі, проявляючи стійкість і мужність, 21 травня 2024 року, життя військовослужбовця обірвалося під час виконання бойового завдання. Це важка втрата для нашої громади. Світла пам'ять про Сергія назавжди збережеться в наших серцях!
23 Травня, 2024 р., 14:11
Сьогодні громада попрощалась з СКОРИНСЬКИМ Русланом Петровичем - старшим сержантом Збройних Сил України.  Руслан народився 1 травня 1976 року в місті Волочиськ. З часом родина переїхала проживати в село Яхнівці.  Навчався у Яхновецькій та Волочиській загальноосвітніх школах.  Після закінчення школи, Руслан проходив строкову військову службу в Збройних силах України.  Працював Руслан на Волочиському машинобудівному заводі "Мотор Січ" та ТОВ "Агробізнес". Залишаючись вірним військовій присязі, проявляючи стійкість і мужність, 20 травня 2024 року, життя військовослужбовця обірвалося під час виконання бойового завдання.  Це важка втрата для нашої громади. Руслан був щирою, доброю та світлою людиною, надійною опорою для своїх рідних та друзів. Світла пам'ять про Руслана назавжди збережеться в наших серцях!
23 Травня, 2024 р., 11:48
Сьогодні ДЕНЬ ГЕРОЇВ – свято, яке відзначаємо на честь тих, хто своєю мужністю, відвагою та самопожертвою захищає нашу Батьківщину та стоїть на варті нашого мирного життя. Цей день є символом патріотизму, любові до рідної землі та відданості ідеалам свободи.Висловлюю щиру подяку усім героям минулого і сьогодення, які своїми діями і прикладом надихають нас на нові звершення. Нехай їхній героїзм завжди буде в наших серцях, а їхні подвиги залишаються яскравими сторінками історії нашого міста та країни.Бажаю всім міцного здоров'я та благополуччя, миру та затишку в оселях. Нехай наші Герої повертаються до своїх родин живими та неушкодженими, завжди будуть прикладом для наслідування, а їхня відвага – джерелом сили та віри в краще майбутнє.З повагою, міський голова К.ЧЕРНИЧЕНКО
22 Травня, 2024 р., 13:14
Прокурори Волочиської окружної прокуратури домоглися у судовому порядку повернення у розпорядження Волочиської міської територіальної громади земель сільськогосподарського призначення вартістю понад 1 млрд. грн.
22 Травня, 2024 р., 12:27
Щорічно в останню неділю травня українська екологічна спільнота відзначає Міжнародний день Дністра, який має на меті закликати суспільство змінити своє відношення до використання водних ресурсів, посилити екологічну освіту та виховати шанобливе ставлення до природних багатств. В цьому році це свято припадає на 26 травня.
21 Травня, 2024 р., 16:40
Міжнародний фонд культурного розмаїття ЮНЕСКО оголосив конкурс проєктів на отримання фінансової допомоги. Роботи можуть фокусуватися на наскрізних (культурна політика або стратегія, авторське право тощо) та галузевих напрямках, як-от: аудіовізуальний сектор, дизайн, медіамистецтво, музика, перформативне та візуальне мистецтво, видавництво.
18 Травня, 2024 р., 11:16
Сергій народився 1 березня 2003 року в селі Лозова, нашої громади. Закінчив Лозівську загальноосвітню школу та Волочиський професійно-технічний ліцей за спеціальністю автослюсар.
15 Травня, 2024 р., 11:50
13 травня  Президент України підписав Закон №3590-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо забезпечення прозорості місцевого самоврядування» (законопроект № 6401). Основні положення Закону передбачають:
15 Травня, 2024 р., 09:51
Наша футбольна команда учнів 5-6 класів Волочиського НВК здобула перемогу на обласному рівні змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги"!
15 Травня, 2024 р., 08:49
За державною програмою роботодавцям на Хмельниччині виплачують компенсації за облаштування робочих місць для людей з інвалідністю. В межах цієї програми роботодавцям компенсуються фактичні витрати за придбання:

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора