40 днів з дня сметрі ЖУК Тетяни Станіславівни

Сьогодні, 7 грудня 2023 року, минає рівно 40 днів з тих пір, як на 64-му році життя, внаслідок важкої хвороби, відійшла у Вічність людина світлої душі, відкритого і доброго серця, професіонал своє справи – генеральний директор ТОВ "Волочиський цегельник" ЖУК Тетяна Станіславівна.

Управління побутовими відходами ПОВІДОМЛЕННЯ про публічну пропозицію (оферту) КП МК«Житлосервіс» ВМР про укладення ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДОГОВОРУ про надання послуги з управління побутовими відходами

Відповідно до статті 33 Закону України “Про управління відходами” та статті 12 Закону України “Про житлово-комунальні послуги” , постанови Кабінету Міністрів України від 8 серпня 2023 р. № 835 «Про затвердження Правил надання послуги з управління побутовими відходами та типових договорів про надання послуги з управління побутовими відходами», Комунальне підприємство Муніципальна компанія «Житлосервіс» Волочиської міської ради Хмельницького району Хмельницької області публікує цю публічну пропозицію (оферту) про укладення Індивідуального договору про надання послуги з управління побутовими відходами.

Запрошуємо абітурієнтів та студентів  взяти участь у соціальній програмі Scholarship. 

Програма Scholarship – реальна можливість за допомогою власних знань та навичок, компенсувати частину коштів за навчання на контрактній формі. За перемогу в конкурсі (зазвичай це 3 призових місця) студенти отримують безповоротні грантові кошти в установленому розмірі на свої розрахункові рахунки в ВУЗі.

НАЗК оновило форму декларації: адаптовано до змін відповідно до закону

Після відновлення декларування 12 жовтня 2023 року, ухвалений Верховною Радою України Закон визначив, що відтепер у розділі декларації 12.1 “Банківські та інші фінансові установи, у тому числі за кордоном, у яких у суб’єкта декларування або членів його сім’ї відкриті рахунки або зберігаються кошти, інше майно” не потрібно вказувати номери рахунків, так звані IBAN. Треба зазначати лише фінансові установи, в яких відкрито банківські рахунки. 

5 грудня - Міжнародний День волонтера

Дорогі волонтери! Шановна громадо! Прийміть щирі вітання з Міжнародним днем волонтера! Це свято кожного, хто за покликом серця допомагає людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання. 

Можливості національної програми з популяризації англійської як мови міжнародного спілкування в Україні Future Perfect

Міністерство цифрової трансформації та Міністерство освіти і науки інформує про можливості національної програми з популяризації англійської як мови міжнародного спілкування в Україні Future Perfect (далі – програма), яка створена з ініціативи Президента України. Мовна програма Future Perfect втілюється Міністерством цифрової трансформації України в співпраці з Міністерством освіти і науки України та Міністерством культури та інформаційної політики України, за підтримки USAID / UK Aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS» та Фонду Східна Європа.

Діяльність агенцій регіонального розвитку як інструмент розбудови територіальних громад

30 листопада у місті Хмельницький відбулося виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, яке було проведено спільно з  Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України на тему:  «Дієвість реалізації повноважень та перспективи діяльності агенцій регіонального розвитку».

1 грудня – День працівників прокуратури України

Шановні працівники прокуратури! На ваших плечах лежить відповідальність за базові речі, що формують демократичне і цивілізоване суспільство. Це — верховенство права та дотримання прав і свобод людини.

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ