Послуги, які надаються відділом соціального захисту

Найменування послуг

Нормативний акт, у відповідності з яким надається послуга

Форма надання послуги

1.

Виплата компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги.

Постанова КМУ “від 29 квітня 2004 р. №558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати
 компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги

Зарахування коштів на рахунок в банку

2.

Надання одноразової матеріальної допомоги

Програма соціальної підтримки сім’ї та допомоги незахищеним верствам населення Волочиської міської об’єднаної територіальної громади на 2016-2020 роки від 11 березня 2016 року №4-5/2016 ( зі змінами)

Готівкою за особистою заявою громадянина

3.

Виплата допомоги на поховання осіб, які не досягли пенсійного віку на момент смерті, не працювали, не перебували на службі, не зареєстровані в центрі зайнятості як безробітні та не були одержувачами будь-якого виду соціальної допомоги

Постанова Кабінету Міністрів від 31 січня 2007 р. N 99 «Про затвердження Порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася поховати померлого»

Готівкою за заявою особи, що здійснила поховання

4.

Надання фінансової підтримки громадським організаціям

Безготівковим розрахунком на рахунок організації, що здійснює свою діяльність у сфері надання соціальних послуг

5.

Відшкодування вартості проїзду 1 раз на рік по території України до одного населеного пункту прямого і зворотного напрямків

Постанова КМУ № 836 від 26.07.1996р "Про компенсаційні виплати особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" Ст. 20, Ст. 21

Субвенція районному бюджету відповідно до районної програми «Про організацію перевезень пільгових категорій населення, та відшкодування інших пільг жителям Волочиського району на 2017 – 2020 роки»

6.

Відшкодування витрат по абонентній платі телефоном у розмірі 100%, 50%

ЗУ «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» № 3551-XII від 22.10.1993

ЗУ „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” № 796-ХІІ від 28.02.1991 р.

ЗУ «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» № 2011-XII від 20.12.1991

ЗУ "Про статус ветеранів військової служби і ветеранів органів внутрішніх справ та їх соціальний захист" № 203/98-ВР від 24.03.1998

7.

Відшкодування вартості безкоштовного проїзду залізничним та автомобільним транспортом загального користування

Ветерани війни та ветерані праці; жертви нацистських переслідувань; ветерани військової служби, ветерани органів внутрішніх справ; ветерани податкової міліції; ветерани державної пожежної охорони; ветерани Державної кримінально-виконавчої служби; ветерани служби цивільного захисту, ветерани Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України; вдови (вдівці) померлих (загиблих) ветеранів військової служби, ветерани органів внутрішніх справ, ветерани податкової міліції, ветерани державної пожежної охорони, ветерани Державної кримінально-виконавчої служби,
 ветерани служби цивільного захисту та ветерани Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України; особи, звільнені з військової служби, які стали інвалідами під час проходження військової служби; інвалідам, діти-інваліди та особи, які супроводжують інвалідів І групи або дітей-інвалідів; пенсіонери з числа слідчих прокуратури; реабілітовані громадяни, які стали інвалідами внаслідок репресій або є пенсіонерами; громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи; діти з багатодітних сімей.

8.

Закупка спеціальних продуктів харчування, особам хворим фенілкетонурію

Програма «Фенілкетонурія» Волочиської міської об’єднаної територіальної громади на 2016 - 2018 роки від 07 липня 2016 року №4-10/2016

За особистим зверненням