ВОЛОЧИСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційне інтернет-представництво
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Місто-побратим Miecow - Poland

Фото без опису

 

Співпраця Волочиської міської ради з містом-побратимом включають передусім культурні та молодіжні обміни. Співпраця – це розширення не лише культурних, а й економічних зв’язків. Партнерські контакти передбачають також обмін досвідом щодо муніципальних структур, розвиток у сфері економіки, освіти, культури та спорту.

 

Ґміна та місто Мєхув розташовані в північній частині Малопольського воєводства. Адміністративний устрій складається з міста Мєхув і 34 сіл .

Мієхув розташований на національній трасі E-7, лише за 40 км від Кракова. Це головний сервісний центр ґміни, де розташовані комунальні установи.

Ґміна має добре розвинену туристичну інфраструктуру, що робить її одним із найпривабливіших міст Малопольщі. Насамперед варто звернути увагу на Постмонастирський комплекс Гробу Господнього з костелом Гробу Господнього в Мєхуві , Dworek Zacisze , а також ряд інших об’єктів , які приваблюють своєю красою та історією. Рекреаційний туризм дозволяє проводити вільний час, використовуючи культурні ресурси та цінності комуни, такі як здоровий мікроклімат і чисте довкілля, велосипедні та туристичні стежки , гірськолижний підйомник , конезаводи, басейн та історичні пам’ятки. 

У гміні Мєхов немає місця для застою. У ньому живуть люди, сповнені пристрасті та бажання діяти. Тому з кожним роком збільшується кількість громадських організацій , які популяризують край, опікуються дітьми та людьми похилого віку, пропагують спорт та здоровий спосіб життя. 

Меховські дні , Малопольський фестиваль смаку , Свято врожаю та заходи для дітей є результатом роботи офісу та динамічно діючого  Центру культури та спорту . Зустрічі з авторами, лекції та проекти для людей похилого віку організовує районна та міська публічна бібліотека , а Бюро художніх виставок «У Джакси» дбає про духовний розвиток, організовуючи вернісажі художників з усього світу. Критий басейн, який складається з комплексу басейнів, сквош-залу, фітнес-залів, оздоровчих кімнат, сауни, боулінгу та кафе дозволить відпочити та розслабитися як жителям, так і частим гостям нашої комуни. 

Влада намагається забезпечити мешканцям та інвесторам найкращі умови для розвитку. Завдяки фінансуванню уряду та ЄС було реалізовано багато проектів, спрямованих на покращення якості життя. 

Гміна Мєхув стала чудовим місцем проживання для людей, які цінують безпеку, розвиток і здоровий спосіб життя. Ласкаво просимо!

Фото без опису

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора