КП "Волочиський комбінат комунальних підприємств"

Начальник КП Волочиський Комбінат Комунальних Підприємств

ЯСЬКЕВИЧ Юрій Миронович

31200, місто Волочиськ, вулиця Музейна, 9а

Мобільний: 0983364693

СТАТУТ ПІДПРИЄМСТВА

Розпорядок роботи:

Дні тижня

Години

понеділок – четвер

з 8:00 до 17:15

п’ятниця

з 8:00 до 16:00

обідня перерва

з 12:00 до 13:00

субота, неділя

вихідні дні

МЕТА I ПРЕДМЕТ ДІЯЛЬНОСТІ

1. Здійснення комплексу робіт по благоустрою міста та інших територій Волочиської громади.

2. Утримання в належному санітарному стані місць загального користування, комунальних доріг, вулиць.

3. Забезпечення належного утримання скверів, парків, дитячих та спортивних майданчиків.

4. Забезпечення утримання та належного функціонування засобів та обладнання зовнішнього освітлення.

5. Проведення комплексу робіт по озелененню об’єктів благоустрою.

6. Виконання робіт щодо утримання в належному санітарному стані території міського озера.

7. Утримання у відповідності до санітарних норм кладовищ.

8. Надання послуг з благоустрою , утриманню в належному санітарному та технічному стані місць загального користування, комунальних доріг, вулиць, тротуарів, скверів, парків, атракціонів, закріплених за Підприємством.

9. Обслуговування систем вуличного освітлення на території  Волочиської громади, забезпечення їх належної експлуатації.

10. Організація комплексу робіт з озеленення міста та територій Волочиської громади.

11. Підтримка належного санітарного стану кладовищ, братських могил, обелісків, пам’ятників.

12. Виконання робіт щодо утримання в належному санітарному стані території міського озера та пляжу.

13. Проведення робіт по зміцненню матеріально-технічної бази підприємства, забезпеченню необхідними для роботи механізмами, агрегатами, обладнанням і ефективним їх використанням.

14. Забезпечення економії матеріальних і паливно-мастильних ресурсів, води, раціональне використання трудових, матеріальних і фінансових ресурсів, виділених на експлуатацію і ремонт.

Для виконання покладених завдань Підприємство:

- розробляє проекти річних і перспективних планів виробничо-господарської і фінансової діяльності, планів впровадження нової техніки;

- здійснює комплекс робіт в зимовий період з прибирання снігу та забезпечує виконання протиожеледних заходів по всіх населених пунктах Волочиської громади;

- забезпечує повне і своєчасне виконання  затверджених планів по всіх кількісних і якісних показниках;

- здійснює  керівництво і контроль за санітарним станом, благоустроєм і озелененням території  Волочиської громади.