Проекти рішень виконкому

ПРОЕКТИ РІШЕНЬ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ №2

Про надання часткової компенсації витрат на придбання для власного користування доїльного апарату

Про розгляд звернень громадян  які надійшли до Волочиської міської ради за  2019 рік

Про надання дозволу на встановлення дитячих атракціонів ФОП  Посполіта О.В.

Про надання дозволу на оформлення паспорту прив’язки безфундаментної стаціонарної тимчасової споруди гр. Малішевському А. В.

Про надання дозволу на оформлення паспорту прив’язки безфундаментної стаціонарної тимчасової споруди гр. Лисому С. В.

Про розгляд заяв громадян щодо відключення квартир від мереж ЦО та ГВП і облаштування альтернативного (індивідуального) опалення

Про виділення жилої кімнати у гуртожитку за адресою м. Волочиськ вул. Незалежності, 92 гр. Писаруку О.М.

Про розгляд акту наданих послуг на покращення стану комплексу гідротехнічної  споруди (ГТС) № 8 що знаходяться за межами с. Мирівка Волочиського району (орендар Сіньков Д.В.)

Про розгляд акту наданих послуг на покращення стану комплексу гідротехнічної споруди (ГТС) № 9 що знаходяться за межами с. Копачівка Волочиського району (орендар Сіньков Д.В.)

Про затвердження загальновиробничих норм питомих витрат палива, теплової та електричної енергії

Про призначення відповідальної  особи щодо збереження від пошкоджень кабельних  ліній електрозв’язку на території  громади

Про затвердження Титульного списку по Волочиському КП ЖЕК

Про розгляд заяви ФОП Коваль Л. В.

Про внесення змін до містобудівних умов та обмежень № 272 від 22.02.2016 року

Про надання матеріальної допомоги

Про розгляд заяв на оздоровлення осіб з інвалідністю

Про звільнення від плати за харчування батьків вихованців ДНЗ « Зірочка»