Проекти рішень виконкому

ПРОЕКТИ РІШЕНЬ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ №7

Про затвердження  Дефектного акта на капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Першотравнева в м. Волочиськ  Хмельницької області (в скороченому обсязі)

Про затвердження  Дефектного акта на капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Пушкіна (від вул. Незалежності до вул. Острозького) в м. Волочиськ  Хмельницької області (в скороченому обсязі)

Про затвердження  Дефектного акта на капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Винниченка в м. Волочиськ  Хмельницької області (в скороченому обсязі)

Про затвердження  Дефектного акта на капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Коцюбинського в м. Волочиськ  Хмельницької області (в скороченому обсязі)

Про виділення коштів  гр. Божуку Андрію для участі в Чемпіонаті Світу з важкої атлетики

Про видачу перепустки на спецтранспорт

Про розгляд звернень громадян  які надійшли до Волочиської міської ради за  І квартал  2019 року

Про внесення змін в №п/п 17 п.1 рішення №497 від 27.09.2018року «Про розгляд заяв громадян щодо відключення квартир від мереж ЦО та ГВП і облаштування альтернативного (індивідуального) опалення»

Про подання клопотання щодо присвоєння почесного звання України “Мати-героїня” громадянці Нікітюк Л.І., яка народила та виховала 6 дітей

Про розгляд заяви Ведеріної В.М

Про розгляд заяви гр.  Зінько О.П. щодо приватизації  жилого приміщення №223  у гуртожитку по вул. Незалежності, 5.

Про надання дозволу ТОВ «Х-СІТІ» на розміщення телекомунікаційного обладнання

Про надання дозволу ДП ПАТ ««Оболонь» «Красилівське»» на тимчасове користування земельною ділянкою для встановлення тентового намету

Про надання дозволу на оформлення паспорту прив’язки ТС-  для пересувної тимчасової споруди ФОП Чернікову В.О.

Про надання часткової компенсації на впровадження енергозберігаючих заходів

Про присвоєння адреси на земельну ділянку комунальної власності Волочиської міської ради

Про  розгляд  заяви  гр. Терешко О.В. щодо  присвоєння   адреси  ½ частині житлового будинку та земельної ділянки

Про виділення коштів  гр. Божуку Андрію для участі в Чемпіонаті Світу з важкої атлетики

Про розгляд колективного звернення адміністрації Волочиської ЗОШ 1-111 ст. № 5 та батьківського комітету школи

Про надання дозволу Хмельницькому обласному благодійному фонду «Благодійний фонд Сергія Лабазюка «Ми поруч»» на встановлення спортивного тренажерного майданчика

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Волочиської міської ради №300 від 27.08. 1992р.

Про взяття на квартирний облік

Про затвердження  Дефектного акта на капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. І.Франка в м. Волочиськ  Хмельницької області (в скороченому обсязі)

Про затвердження  Дефектного акта на капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Гагаріна в м. Волочиськ  Хмельницької області (в скороченому обсязі)

Про затвердження  Дефектного акта на капітальний ремонт дорожнього покриття по провулку Горбатова в м. Волочиськ  Хмельницької області (в скороченому обсязі)

Про затвердження  Дефектного акта на капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Драгоманова в м. Волочиськ  Хмельницької області (в скороченому обсязі)

Про затвердження  Дефектного акта на капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Кармелюка в м. Волочиськ  Хмельницької області (в скороченому обсязі)

Про затвердження  Дефектного акта на капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Полянська в м. Волочиськ  Хмельницької області (в скороченому обсязі)

Про затвердження  Дефектного акта на капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Чесака в м. Волочиськ  Хмельницької області (в скороченому обсязі)

Про затвердження  Дефектного акта та зведеного кошторисного розрахунку на капітальний ремонт кімнати в будинку культури с.Лозова по вул.Першотравнева, 47 Волочиської ОТГ Хмельницької обл.

Про надання матеріальних допомог

Про затвердження акту  комісії по обстеженню наслідків стихії сіл Тарноруда, Зайчики, Постолівка від 03.05.2019 р.

Про оздоровлення дітей та соціально - незахищених категорій громадян

Про стан організації підвезення учнів до закладів освіти міської ради

Про утворення при комунальній установі  «Центр надання соціальних послуг» Волочиської міської ради мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі

Про виплату премії міському голові Черниченку К.  В. за квітень  2019 року

Про розгляд заяви гр.  Мазура С.В. щодо приватизації  жилого приміщення №51  у гуртожитку по вул. Незалежності, 5.

Про визначення  цільового призначення частини будівлі

Про передачу об’єктів комунальної власності з балансу відділу культури і туризму Волочиської міської ради на баланс КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги»

Про передачу на баланс майна, нежитлової будівлі з автогаражами (м. Волочиськ вул. Починка,1)

Про погодження режиму роботи магазину «ОВОЧІ - ФРУКТИ» м.Волочиськ