Офіційний веб-сайт

Проекти рішень виконкому

ПРОЕКТИ РІШЕНЬ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ №14

Про розгляд листа начальника КП БТІ щодо впорядкування нумерації квартир в багатоквартирному житловому будинку по вул. Довженка, 6 в м. Волочиськ.

Про затвердження містобудівних умов та обмежень на будівництво індивідуального гаража по вул. Пушкіна, №18 А в м. Волочиськ Хмельницької області.

Про передачу на баланс Волочиської міської ради спортивно-ігрового комплексу.

Про розгляд заяви гр. Опенько Н. П. щодо переведення квартири № 37 в житловому будинку по вулиці Пушкіна, 6 в м. Волочиськ в нежитлове приміщення.

Про надання дозволу ПП «АГРАРНА КОМПАНІЯ 2004» на встановлення трьох рекламних засобів типу «білборд».

Щодо облаштування засобами примусового зменшення швидкості руху типу «лежачі поліцейські», та встановлення дорожніх знаків 3.29 «Обмеження максимальної швидкості руху 30», 1.11 «Пагорб» по вул. Фридрихівська в м. Волочиськ.

Про присвоєння назв вулицям на масиві садибної житлової забудови в м. Волочиськ.

Про надання дозволу на перепланування житлового блоку № 132 по вул. Незалежності, 5 в м. Волочиськ.

Про розгляд заяви гр. Опенько Н. П. щодо присвоєння адреси нежитловому приміщенню.

Про розгляд заяви гр. Євпатової І. М. щодо присвоєння адреси на земельну ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаража.

Про надання матеріальних допомог.

Про розгляд заяв осіб, які потребують соціального захисту на оздоровлення.

Про розгляд заяви Стороженка Ю. І.

Про надання часткової компенсації витрат на придбання для власного користування доїльного апарату.

Про стан роботи зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті Волочиської міської ради за 9 місяців 2020 року.

Про нагородження нагрудним знаком «Почесний працівник культури Волочиської громади».

Про нагородження відзнакою «Честь і гордість Волочиської громади».

Про надання дозволу на розміщення телекомунікаційного обладнання ТОВ «лайфселл».

Про розгляд заяв громадян щодо відключення квартир від мереж ЦО та ГВП і облаштування альтернативного (індивідуального) опалення

Про взяття на квартирний облік гр. Світличну О. О.

Про взяття на квартирний облік внутрішньо переміщених осіб, які потребують надання житлових приміщень з фонду житла для тимчасового проживання

Про створення фонду тимчасового житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб

Про надання дозволу на видалення дерев на території Волочиської ОТГ

Про надання дозволу на видалення дерев на території Волочиської ОТГ по вул. Білокамінна м. Волочиськ