Проекти рішень виконкому

ПРОЕКТИ РІШЕНЬ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ №11

Про розгляд заяви гр. Тюх М.С. щодо приватизації жилого приміщення№820 у гуртожитку по вул. Незалежності, 5.

Про розгляд заяви гр. Панича Р.С. щодо приватизації  жилого блоку №8 у гуртожитку по вул. Незалежності, 92.

Про виконання  міського бюджету за І півріччя 2019 року

Про  об’єднання  житлових  блоків  №201, №202 та коридору, площею 3,90 м2. в один блок, присвоївши адресу:  житловий блок №201 по вул. Пушкіна,25  в м. Волочиськ

Про розгляд заяв громадян щодо відключення квартир від мереж ЦО та ГВП і облаштування альтернативного (індивідуального) опалення

Про розгляд заяви Серветник Л.В. щодо оздоровлення

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Волочиської міської ради №58 від 08.02.2018 року

Про затвердження  проекту на капітальний ремонт даху та утеплення горища будівлі ВКП «Кінотеатр «Україна» за адресою м.Волочиськ вул.Незалежності,86

Про затвердження Титульного списку по Волочиському ВКП ЖЕК

Про взяття на квартирний облік  гр. Мекелиту Р.М.

Про затвердження  проекту на капітальний ремонт спортивного майданчика з влаштуванням штучного покриття за адресою м.Волочиськ пл. Центральна,2 (в районі спортивного залу «Дружба»)»

Про передачу з балансу відділу освіти, молоді та спорту  Волочиської міської на баланс КУ «Центр надання соціальних послуг» частини нежитлового приміщення загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Авратин вул. Шкільна, 1А.

Про взяття на квартирний облік  гр. Стецюка В.О.

Про  розгляд заяви Клачко Б. Я.