ВОЛОЧИСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційне інтернет-представництво
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Про громаду

  Населені пункти громади
Фото без опису

м. ВОЛОЧИСЬК

с. АВРАТИН, с. Пальчинці, с. Збручівка

с. БОГДАНІВКА, с. Ч. Острів, с. Нова Гребля, с. Іванівка

с. ВОЧКІВЦІ, с. Петрівщина, с. Вільшани

с. ГАРНИШІВКА, с. Іванівці, с. Вигода

с. ЗАЙЧИКИ, с. Постолівка

c. КЛИНИНИ

с. КОПАЧІВКА, с. Мислова

с. КОРИСТОВА, с. Бальківці

с. КУРИЛІВКА

с. ЛОЗОВА

с. ЛОНКИ, с Кушнирівська Слобідка

с. МАНАЧИН

с. ОЖИГІВЦІ, с. Бутівці, с. Соболівка

с. ПОЛЯНИ, с. Канівка, с. Петрівка

с. ПОПІВЦІ, с. В. Жеребки, с. Ч. Кут с. Лісове

с. РІПНА, с. Сербинів

с. РЯБІЇВКА, с. Гонорівка

с. СОЛОМНА, с. Гречана, с. Раціборівка 

с. ТАРНОРУДА

с. ФЕДІРКИ, с. Мирівка

с. ХОЛОДЕЦЬ, Кушнирівка

с. ЧУХЕЛІ, с. Левківці, с. Случ

с. ЩАСНІВКА

с. ЯХНІВЦІ

Волочиська міська ТГ утворена 13 серпня 2015 року в рамках адміністративно-територіальної реформи 2015 року. До складу громади увійшли місто Волочиськ та 17 колишніх сільських рад (40 населених пунктів), з кількістю населення 32 494 чол. та площею 490 км2, з адміністративним центром у Волочиську.

12 жовтня 2018 року до Волочиської міської об'єднаної територіальної громади приєдналася Соломнянська сільська  громада у складі 3-х населених пунктів з кількістю населення 1448 чол. та площею 37 км².

27 листопада 2020 року до Волочиської міської об'єднаної територіальної громади приєдналися Поповецька сільська громада у складі 3-х населених пунктів з кількістю населення 677 чол. та площею 38 км², Богданівська сільська громада у складі 4-х населених пунктів з кількістю населення 863 чол. та площею 33 км² та Холодецька сільська громада у складі 2- населених пунктів з кількістю населення 511 чол. та площею 21 км².

Наразі до громади входить 21 старостинський округ з 53 населеними пунктами. Площа території громади складає 619км² та населенням 35 806 чоловік станом на 2020 рік.

Унікальність територіального розташування громади полягає в тому, що адміністративний центр громади знаходиться на рівновіддаленій відстані від обласних центрів Хмельницького і Тернополя, на автошляху державного значення Львів–Кіровоград–Знам'янка і на Південно-Західній залізничній магістралі.

Флагманами промисловості Волочиської громади сьогодні є Група компаній "VITAGRO", машинобудівний завод - філія ВАТ «Мотор-Січ» (м. Запоріжжя) – виробництво двигунів та комплектуючих деталей для авіаційної промисловості, ТОВ «Агробізнес» – випікання хлібобулочних виробів, філія ТОВ «Тернопільбуд» – виготовлення цегли, швейна фабрика ТОВ «Льонокомбінат Goldi» – пошиття одягу. У 2000 – 2002 рр. у парковій зоні відкрито санаторій «Райдуга» ПАТ «Мотор-Січ» на основі стаціонарних скважин родовища мінеральних вод типу «Нафтуся». У місті Волочиськ функціонує ПП «Унікум» – єдине підприємство в Україні, що виробляє натуральний спиртовий оцет.

Найбільші агроформування громади – ПП «Аграрна компанія 2004», ТОВ «Волочиськ-агро», ТОВ «Подільська зернова компанія», ТОВ «Стіомі-Холдінг», ТОВ «Агро-Юг В», які на основі сучасних технологій і техніки з року в рік нарощують виробництво продукції рослинництва і тваринництва, а ТОВ «Птахофабрика Волочиська» – м'яса птиці.

Державну політику в галузі освіти громади забезпечують 18 - закладів загальної середньої освіти, 16 - закладів дошкільної освіти, комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр», будинок дитячої та юнацької творчості та дитячо-юнацька спортивна школа.

Мережа закладів культури становить 66 установ, 36 клубних установ, 27 бібліотек, дитяча школа мистецтв, історико-етнографічний музей, кіновідеомережа.

Медична мережа громади нараховує 9 лікарських амбулаторій, 4 фельдшерсько-акушерських пунктів, 21 фельдшерських пунктів.

З 11 жовтня 2017 року Волочиська міська об'єднана територіальна громада вступила в пілотний проект впровадження моделі адміністрування надання послуг із соціальної підтримки населення, було затверджено дорожню карту з впровадження у Волочиській міській ОТГ моделі. В рамках пілотного проекту щодо діяльності ОТГ у сфері соціального захисту населення та захисту прав дітей, робота буде спрямована на створення базового рівня типової моделі організації об'єднаними територіальними громадами виконання своїх повноважень з питань соціального захисту населення та захисту прав дітей у межах єдиного соціального простору.

Наша громада однією із перших взяла участь у впровадженні реформи децентралізації. Набутим досвідом ми щедро ділимось з іншими новоутвореними громадами і міськими радами.

Волочиська міська об’єднана територіальна громада під керівництвом Волочиського міського голови Костянтина Черниченка визнана флагманом впровадження реформи децентралізації, як одна з найефективніших та спроможних громад в Україні.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора