Новини ЦНАП

14 Січня, 2022 р., 11:09
Міністерство юстиції України з метою формування єдиної практики застосування положень Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» (далі – Закон про реєстрацію), а також у зв’язку з надходженням численних звернень щодо щорічного підтвердження відомостей про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи (далі – КБВ) в межах компетенції повідомляє.
11 Листопада, 2021 р., 10:13
Хто повинен подавати інформацію про кінцевого бенефіціарного власника
17 Травня, 2021 р., 14:34
Згідно Угоди про співпрацю Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області та Волочиської міської ради повідомляємо, що з травня 2?021 року у Центрі надання адміністративних послуг Волочиської міської ради розпочинають прийом громадян представники Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області.
17 Травня, 2021 р., 14:28
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2021 року