Освітній Проект «Відкривай Україну» запрошує до партнерства

Відкривай Україну – це один із найбільших освітніх проектів, який вже об’єднав понад 200 українських міст і надалі продовжує масштабуватися шляхом розбудови регіональної мережі – Регіональні Центри Освітнього Проекту «Відкривай Україну».

• Якщо ТИ НЕБАЙДУЖИЙ до свого селища, міста, району, регіону та країни в цілому!

• Якщо ТИ ВБОЛІВАЄШ за підтримку та розвиток молодого покоління!

• Якщо ТИ РОЗУМІЄШ підліткові ідеї та готовий внести свій вклад для їх реалізації!

• Якщо ТИ ЗНАЄШСЯ на принципах неформальної та інноваційної освіти!

• Якщо ТИ ВІРИШ в синергію маленьких дій, які призводять до великих змін!

• Якщо ТИ активний, ініціативний, відповідальний та маєш гарні організаційні навики.

Представниками Регіональних Центрів Освітнього Проекту «Відкривай Україну» можуть бути: профільні неприбуткові організації, молодіжні організації, ініціативні групи, вчителі, громадські активісти, випускники проекту «Відкривай Україну», тощо.

Головне:

–    бути старше 18 років;

–    мати досвід комунікації зі школярами та вчителями;

–    володіти інструментами ефективної презентації;

–    розуміти, що молодь це агенти змін, що закладають фундамент розвитку нашої країни.

Для участі в конкурсі на позицію представника Регіонального Центру Освітнього Проекту «Відкривай Україну» необхідно:

1. ПОДАТИ заявку на учать у конкурсі регіональних представників https://bit.ly/2M3wJSd

Відбір проходить на основі відкритого конкурсу.

2. ВЗЯТИ участь у осінній зустрічі, що буде організована спеціально для Представників Регіональних центрів Освітнього Проекту «Відкривай Україну».

3. АКТИВНО ДОЛУЧИТИСЯ до роботи проектної команди Відкривай Україна та ефективно впроваджувати проект на регіональному рівні.

Долучившись до Всеукраїнської мережі Відкривай Україну, Ви зможете:

• виступити реформатором нового соціально-активного, культурно-збагаченого, ініціативного та високорозвиненого покоління;

• налагодити співпрацю з обласними та міськими адміністраціями,

• виступити організатором масштабного дійства – Регіональний фестиваль «Відкривай Україну»,

• розширити регіональну партнерську мережу,

• бути творцем у розбудові оновлених селищ та міст!

У разі виникнення запитань:

ел.пошта:  info@coukraine.org