Проекти детальних планів територій

Волочиська міська рада інформує: «Згідно «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011 року з 14 лютого 2019 року розпочинається оприлюднення детального плану території земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості»  площею 0,7200га по вул.. Запорізька м.Волочиськ Волочиського району».

Розробник: Товариство з обмеженою відповідальністю «АТЛАС-ЗЕМ».

Замовник: Волочиська міська рада.

Підстава: Рішення виконавчого комітету Волочиської міської ради №428 від 16.08.2018 року «Про надання дозволу на розробку детального плану на земельну ділянку з подальшою зміною категорії земель» .

Проект містобудівної документації знаходиться у відділі містобудування та архітектури  Волочиської міської ради за адресою: вул. Незалежності, буд. 88, м.Волочиськ, Хмельницька область та на офіційному сайті Волочиської ОТГ (в розділі Громадські обговорення/ Проекти детальних планів територій).

Відповідальна особа: начальник відділу містобудування та архітектури Осовітній Вадим Євгенович тел. (03845) 4-07-05.

Відомості про строки подання і строк завершення подання і строк завершення розгляду пропозицій.

Подання та прийом пропозицій здійснюється протягом одного місяця. Пропозиції до проекту детального плану території приймаються з 14.02.2019 року до 14.03.2019 року за адресою вул. Незалежності, буд. 88, м.Волочиськ, Хмельницька область.

Пропозиції, зауваження, щодо містобудівної документації, мають право подавати:

1. Повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

2. Юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

3. Власники та користувачі земельних ділянок, розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

4. Представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

5. Народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Відповідно до п.9 «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011 року з 14 лютого 2019 пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, зауваження подавати у термін до 14 березня 2019 року у відділ містобудування та архітектури Волочиської міської ради за адресою: Незалежності, буд. 88, м.Волочиськ, тел. (03845)4-05-07.

Пропозиції, зауваження подані особами, не визначеними вказаними вище пунктами або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

Інформація стосовно запланованих інформаційних заходів (презентація, прилюдне експонування, телевізійні програми, публічна конференція, тощо).

Інформаційний захід (круглий стіл) щодо публічного представлення детального плану території відбудеться о 10 годині 11.03.2019 року в залі засідань Волочиської міської ради за адресою вул. Незалежності, буд. 88, м.Волочиськ, Хмельницької області.