Пролунали останні дзвоники у громаді

Дата: 03.06.2019 14:37

31 травня по всій Волочиській міській ОТГ пролунали останні дзвоники, які символізують завершення навчального року. Для одних учнів це оповіщення про початок шкільних канікул, а для інших закінчення шкільного року, для яких, це не тільки радість, але переживання і надії. Для них це відлік початку великої зміни в житті. Попереду ще багато випробувань у вигляді випускних та вступних іспитів.

Аби розділити радість свята, привітати школярів і випускників у різні школи нашої громади завітали працівники Волочиської міської ради. Вони побажали їм ще більше звершень, що б кожен з них знайшов себе у хорошій і потрібній справі, щоб можна було безбоязно дивитися у майбутнє.

Свято завершилось дзвінкими дзвониками, які повідомили про завершення навчального року, а для випускників – початок дорослого життя.