16 Жовтня, 2019 р., 11:47
За ініціативи міського голови, вперше було відзначено Подяками до Дня захисника України, жителів громади, які пережили масштабну кампанію масових репресій, що була розгорнута у Радянському Союзі та реабілітовані в часи незалежної України.
13 Жовтня, 2019 р., 16:21
14 жовтня вся Україна відзначає День захисника України, День українського козацтва та Свято Покрови Пресвятої Богородиці, яка була берегинею та заступницею  українських козаків.
10 Жовтня, 2019 р., 11:48
10 жовтня 2019 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Волочиської міської ради №17. Члени виконавчого комітету заслухали та обговорили 30 питань порядку денного, що стосувалися різних сфер життєдіяльності Волочиської громади. Відповідні рішення прийняті, Регламент не порушено.
09 Жовтня, 2019 р., 17:10
7 та 9 жовтня 2019 року пройшли  планові заняття з відповідальними за роботу консультаційних пунктів при органах місцевого самоврядування Волочиської міської об`єднаної територіальної громади. Слухачі отримали всю необхідну інформацію для проведення подальшої роботи по навчанню непрацюючого населення та посвідчення про проходження навчання.
07 Жовтня, 2019 р., 08:51
4 жовтня 2019 року прекрасне свято зібрало в урочистій залі ЦКД «Гармонія» ім. М. Чепелюка освітянську родину Волочиської громади, яка об’єднала педагогів закладів середньої освіти, дошкільних, позашкільних освітніх закладів, шкільних бібліотекарів, технічних та медичних працівників, кухарів, водіїв.
04 Жовтня, 2019 р., 14:03
Знову, напередодні свята Дня захисника України - Покрови Пресвятої Богородиці, делегація за участі Волочиської об’єднаної територіальної громади, відвідала наших земляків-військовослужбовців.
03 Жовтня, 2019 р., 14:58
03 жовтня 2019 року під головуванням секретаря ради Оксани Пендрак, в залі засідань Волочиської міської ради, відбулося позачергове пленарне засідання 62 сесії. На порядку денному розглядалося 9 проектів рішень, які стосувалися затвердження протоколів електронних торгів окремих об’єктів комунальної власності. Всі проекти розглянуті і прийняті відповідні рішення.
01 Жовтня, 2019 р., 14:16
Викладачі Волочиської ДШМ взяли участь у Міжнародному конкурсі музики та співу «Бархатний сезон-2019», що проводився з 27 по 29 вересня  у м.Херсон.
30 Вересня, 2019 р., 17:09
28 вересня у міському центрі культури та дозвілля «Гармонія»  ім. М. Чепелюка відбулися довгоочікувані Всеукраїнські рейтингові змагання із спортивного бального танцю VOLOCHYSK OPEN CUP – 2019, у яких мали змогу взяти участь діти різних вікових категорій.
30 Вересня, 2019 р., 14:23
У Волочиській центральній бібліотеці 30 вересня відбулося святкове засідання, приурочене до Всеукраїнського Дня бібліотек та 85-річчя з часу утворення закладу. На захід були запрошені бібліотечні працівники громади, ветерани бібліотечної ниви, багаторічні читачі, учасники літературних об’єднань та клубів за інтересами, директори центральних установ культури. Вітали ювілярів заступник міського голови Оксан Клімова та начальник відділу культури і туризму міської ради Володимир Матусяк.