Свято мистецтва бального танцю вирувало у Волочиську!

Дата: 30.09.2019 17:09

Фото без опису28 вересня у міському центрі культури та дозвілля «Гармонія»  ім. М. Чепелюка відбулися довгоочікувані Всеукраїнські рейтингові змагання із спортивного бального танцю VOLOCHYSK OPEN CUP – 2019, у яких мали змогу взяти участь діти різних вікових категорій.

За ініціативи міського голови Костянтина Черниченка змагання подібного рівня у нашому місті проведено вперше.  Коштом міського бюджету було придбано необхідні атрибути конкурсу, а також запрошено головну зірку – популярного танцюриста, шоумена, суддю телевізійних проектів Влада Яму. Координацію з підготовки  здійснював оргкомітет на чолі із заступником міського голови Оксаною Клімовою. Значний внесок в організацію дійства зробила керівник народного аматорського ансамблю бального танцю «Перлина» Юлія Ларіонова. Традиційно до підтримки юних талантів долучився благодійний фонд народного депутата України Сергія Лабазюка «Ми поруч».

Під час виступів на сцені було вперше застосовано новітній світлодіодний екран, котрий міська рада отримала, перемігши у обласному конкурсі мікропроектів. Кошти на придбання надано з міського, обласного бюджетів та частково від благодійників.

Результат перевершив всі очікування: до Волочиська завітало 19 клубів, які представляли міста Хмельницький (6 клубів), Тернопіль (4 клуби), Київ, Львів, Бар, Старокостянтинів, Летичів, Нова Ушиця. Загалом змагалося аж 456 учасників, серед яких, що приємно, - вихованці хореографічних колективів й нашого міста: народного аматорського ансамблю бального танцю «Перлина» ЦКД «Гармонія» (керівник Ю.Ларіонова), ансамблю бального танцю «VIVA DANCE»  міського будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Ю.Ковтун), танцювального центру «BRAVO» (керівник А.Лапатієва).

Переможців, призерів та учасників урочисто нагороджено в обрядовому залі центру культури та дозвілля «Гармонія»  ім. М. Чепелюка кубками, медалями та грамотами з рук зіркового Влада Ями.