16 Грудня, 2019 р., 10:02
13 Грудня, 2019 р., 13:20
13 грудня 2019 року, в малому залі міського центру культури і дозвілля «Гармонія» ім. М. Чепелюка, відбувся урочистий захід з нагоди Дня  вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції.
12 Грудня, 2019 р., 16:21
Усі люди знають, що вода приносить велику користь всьому живому, що без води неможливе життя. Вона оживляє землю і робить її родючою. До того ж, є могутнім цілющим засобом від усяких недуг. Найнеобхідніше у житті – це вода.      Ми, жителі села Тарноруда Волочиської міської ОТГ, хочемо висловити свою щиру подяку, сказати велике спасибі людині слова та діла, нашому міському голові Костянтину Володимировичу Черниченку за успішне проведення водогону по всьому селу, капітальному ремонту дороги по вулицях І. Огієнка, Криничній та Б. Хмельницького.
12 Грудня, 2019 р., 13:58
11 грудня 2019 року у місті Волочиськ проходив обласний семінар лікарів-анестезіологів.
11 Грудня, 2019 р., 16:51
У Волочиській міській об'єднаній територіальній громаді відбувся виїзний семінар-нарада для директорів центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, представників об’єднаних територіальних громад. Розпочав роботу семінару міський голова Черниченко Костянтин Володимирович та директор обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Власюк Тетяна Михайлівна.
10 Грудня, 2019 р., 13:55
8 грудня в  м. Хмельницькому відбувся ІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «ART-Діти». В конкурсі взяли участь учні Волочиської дитячої школи мистецтв та були відзначені Дипломами в номінації «Інструментальний жанр. Фортепіано».
09 Грудня, 2019 р., 08:44
7 грудня у  м. Хмельницькому відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Різдвяний янгол». Талановиті діти Волочиської дитячої школи мистецтв, які брали в ньому участь отримали високі нагороди.
09 Грудня, 2019 р., 07:57
Зразковий дитячий хореографічний колектив «Віват» Волочиської дитячої школи мистецтв отримав ГРАН ПРІ  Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Зірка Карпат», що відбувся 30 листопада у м. Яремче.
06 Грудня, 2019 р., 15:54
6 грудня 2019 року,  у Волочиській міській об’єднаній територіальній громаді відзначали День Збройних сил України! Урочисте привітання військовослужбовців відбулося у центрі культури та дозвілля «Гармонія» ім. М. Чепелюка.
06 Грудня, 2019 р., 10:08
Від імені виконавчого апарату Волочиської міської ради щиро вітаємо вас із Днем Збройних Сил України. Відзначаючи це свято, ми складаємо глибоку шану всім, хто боронив честь і свободу рідної землі, хто нині зміцнює обороноздатність країни.