01 Січня, 2020 р., 08:23
Шановні, друзі, вітаю Вас із довгоочікуваними і світлими святами – Новим Роком та Різдвом Христовим!  Це усіма нами улюблені і радісні дні, наповнені світлом свята, спільної радості, веселощів, очікування чуда й казки, душевного тепла і надії.
26 Грудня, 2019 р., 11:42
Завершено реалізацію ще двох  проектів - переможців бюджету участі 2018 року «Капітальний ремонт частини  приміщення  СБК під обрядову залу для культурного дозвілля та відпочинку жителів села Яхнівці» та «Капітальний ремонт частини колишнього клубу в с.Іванівці». Автори  проектів  Шевчук Людмила Олександрівна та Доскоч Галина Вікторівна.
23 Грудня, 2019 р., 15:37
Місцевою прокуратурою в ході реалізації представницьких повноважень виявлено порушення вимог законодавства при використанні землі сільськогосподарського призначення на території Волочиського району.
20 Грудня, 2019 р., 10:36
Кожному з нас необхідно навчитися отримувати задоволення від улюбленої справи, а якщо любити свою справу, то буде й повноцінною віддача. Успішна людина, концентрується на одній галузі, на важливому, і знає в ній все. Кожен день потрібно намагатись досягати кращих результатів – це аксіома для тих, хто прагне успіху. За таким принципом у відділенні важкої атлетики Волочиської дитячо-юнацької спортивної школи вже понад 10 років займається Дмитро Ігорович Курдибаха – майстер спорту, чемпіон, багаторазовий призер та рекордсмен України, призер Чемпіонату Європи з важкої атлетики.
19 Грудня, 2019 р., 17:15
За результатами проведених фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області ревізій впродовж одинадцяти місяців поточного року виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на суму понад 35,6 млн грн.
19 Грудня, 2019 р., 11:18
19 грудня 2019 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Волочиської міської ради №21.
16 Грудня, 2019 р., 10:02
13 Грудня, 2019 р., 13:20
13 грудня 2019 року, в малому залі міського центру культури і дозвілля «Гармонія» ім. М. Чепелюка, відбувся урочистий захід з нагоди Дня  вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції.
12 Грудня, 2019 р., 16:21
Усі люди знають, що вода приносить велику користь всьому живому, що без води неможливе життя. Вона оживляє землю і робить її родючою. До того ж, є могутнім цілющим засобом від усяких недуг. Найнеобхідніше у житті – це вода.      Ми, жителі села Тарноруда Волочиської міської ОТГ, хочемо висловити свою щиру подяку, сказати велике спасибі людині слова та діла, нашому міському голові Костянтину Володимировичу Черниченку за успішне проведення водогону по всьому селу, капітальному ремонту дороги по вулицях І. Огієнка, Криничній та Б. Хмельницького.
12 Грудня, 2019 р., 13:58
11 грудня 2019 року у місті Волочиськ проходив обласний семінар лікарів-анестезіологів.