День Збройних сил України!

Дата: 06.12.2019 15:54

Фото без опису6 грудня 2019 року,  у Волочиській міській об’єднаній територіальній громаді відзначали День Збройних сил України! Урочисте привітання військовослужбовців відбулося у центрі культури та дозвілля «Гармонія» ім. М. Чепелюка.

Військовослужбовців та присутніх у залі привітали заступник міського голови Володимир Сергійчук, військовий комісар Волочиського районного комісаріату підполковник Віктор Романов. Також було присвоєно орден «За мужність» (посмертно)  загиблим учасникам операції об’єднаних сил на сході країни – Генадію Верегі та Роману Джерелейку. Керівники району та помічник народного депутата України Сергія Лабазюка Валентина Ряба висловили найщиріші привітання та вручили грамоти військовослужбовцям, працівникам Збройних Сил України та ветеранам військової служби.