Семінар-нарада для директорів центрів соціальних служб.

Дата: 11.12.2019 16:51

У Волочиській міській об'єднаній територіальній громаді відбувся виїзний семінар-нарада для директорів центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, представників об’єднаних територіальних громад. Розпочав роботу семінару міський голова Черниченко Костянтин Володимирович та директор обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Власюк Тетяна Михайлівна.

Про роботу відділу соціального захисту та співпрацю із жителями громади інформувала учасників семінару начальник відділу соціального захисту Волочиської міської ради Бруковська Людмила Анатоліївна. Спілкування учасників семінару та обмін досвідом в сфері надання соціальних послуг продовжилось в комунальній установі «Центр надання соціальних послуг» Волочиської міської ради.