22 Листопада, 2019 р., 08:12
Забезпечити  стале проходження опалювального сезону є ключовим завданням Уряду. Саме тому, щоб усунути загрозу відключення міст від газу, ухвалено рішення про скасування необґрунтованих економічних ставок тарифів, які були встановлені наприкінці червня 2019 року попереднім урядом. У випадку її реалізації ряд міст опинились би перед загрозою відключення опалення та гарячого водопостачання через неможливість покриття собівартості їх послуг.
21 Листопада, 2019 р., 10:46
Нещодавно у  Львові відбувся VIII Всеукраїнський конкурс  хорового співу та інструментальної музики "Галицькі Самоцвіти".
18 Листопада, 2019 р., 10:44
Голосування за проекти Бюджету участі триває до 25 листопада включно.
16 Листопада, 2019 р., 16:50
Юні Волочиські таланти взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Злата Фест – Золоті таланти України», що відбувся 16 листопада в м.Київ.
08 Листопада, 2019 р., 12:50
Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва  Волочиської об'єднаної територіальної громади!
07 Листопада, 2019 р., 14:20
Холодний дощовий листопад розпочинається з теплого свята – Дня працівника соціальної сфери, свята тих, хто завжди готовий прийти на допомогу, розділити чужі турботи та підтримати у нелегкий життєвий період. В багатьох випадках доля складається так, що люди залишаються один на один зі своїми проблемами. Потрібно знайти підхід до кожного, з розумінням віднестись до проблеми і дати зрозуміти, що є увага і клопотання. Першим до кого звертаються  жителі громади з проблемами – це міський голова.
01 Листопада, 2019 р., 09:54
Від щирого серця сьогодні хочу привітати із професійним святом людей, чия праця сповнена гуманізму, милосердя і тепла – працівників соціальної сфери!
01 Листопада, 2019 р., 08:39
29 жовтня Волочиська міська об’єднана територіальна громада приймала міжобласний семінар по організації соціального захисту населення в громадах. В заході взяла участь радник з питань соціальної згуртованості Людмила Неверицька, яка розповіла про діяльність неурядової організації «Stabilization Support Services» спрямовану на відновлення та розбудову миру як головного показника тривалої стабільності управління, довіри суспільства до цілісності органів державної влади та сталого розвитку.
31 Жовтня, 2019 р., 15:20
30 жовтня 2019 року, в актовому залі Волочиської міської ради, відбулося засідання комісії з розгляду проблемних питань на комісії ТЕБ та НС з питань реагування на надзвичайні ситуації в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.
28 Жовтня, 2019 р., 13:17
28 жовтня 2019 року, у місті Волочиськ, відбулася урочиста хода до меморіалу Слави, приурочена сімдесят п’ятій річниці визволення України від фашистських загарбників. У церемонії взяли участь керівництво Волочиської міської ради, району, ветерани, учасники АТО, представники установ, підприємств та організації міста, жителі громади.