Триває голосування за проекти Бюджету участі (громадського бюджету)

Дата: 18.11.2019 10:44

Фото без описуГолосування за проекти Бюджету участі триває до 25 листопада включно.

Активно проводять агітаційну кампанію автори проектів та голосують жителі міста Волочиська і багатьох сіл громади.

В електронній системі вже зареєструвалось 2342 користувача. Понад 1400 проголосували онлайн через платформу «Громадський проект», розміщену на офіційному сайті міської ради та 942 жителя громади паперовими бюлетенями у пунктах супроводу Бюджету участі.

Нагадуємо: проголосувати можуть громадяни України, які зареєстровані та проживають на території громади, досягли 16 років і отримали паспорт громадянина України.

Голосування відбувається у спеціально визначених для цього заходу пунктах голосування та  у режимі он-лайн після реєстрації та авторизації голосуючого.

Поспішайте, залишилось 8 днів.