ВОЛОЧИСЬКА МІСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Офіційне інтернет-представництво
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Протоколи постійних комісій

ПРОТОКОЛ засідання постійної комісії з питань земельних відносин, архітектури, будівництва, перспективного планування та екології від 03.07.2020р.

ПРОТОКОЛ спільного засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, прав людини та законності від 03.07.2020р.

ПРОТОКОЛ засідання постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості та підприємництва від 02.07.2020р.

ПРОТОКОЛ засідання постійної комісії з питань земельних відносин, архітектури, будівництва, перспективного планування та екології від 26.05.2020р.

ПРОТОКОЛ засідання постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості та підприємництва та постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, розвитку інфраструктури та комунальної власності громадян від 26.05.2020р. 

ПРОТОКОЛ засідання Експертної ради з попереднього розгляду кандидатур на присвоєння звання «Почесний громадянин Волочиської міської об’єднаної територіальної громади» від 26.05.2020р.

ПРОТОКОЛ засідання постійної комісії з питань земельних відносин, архітектури, будівництва, перспективного планування та екології від 03.04.2020р.

ПРОТОКОЛ засідання постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості та підприємництва та постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, розвитку інфраструктури та комунальної власності громадян

ПРОТОКОЛ засідання постійної комісії з питань земельних відносин, архітектури, будівництва, перспективного планування та екології від 10.03.2020р.

ПРОТОКОЛ засідання постійної комісії з питань земельних відносин, архітектури, будівництва, перспективного планування та екології від 18.02.2020р.

ПРОТОКОЛ засідання постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості та підприємництва від 17.02.2020р.

ПРОТОКОЛ спільного засідання постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості та підприємництва від 27.01.2020 р.

ПРОТОКОЛ засідання постійної комісії з питань земельних відносин, архітектури, будівництва, перспективного планування та екології від 17.01.2020 р.

ПРОТОКОЛ спільного засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, прав людини та законності та постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, розвитку інфраструктури та комунальної власності громади від 20.12.2019 р. 

ПРОТОКОЛ засідання постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості та підприємництва від 20.12.2019 р.

ПРОТОКОЛ засідання постійної комісії з питань земельних відносин, архітектури, будівництва, перспективного планування та екології від 20.12.2019 р.

ПРОТОКОЛ засідання постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості та підприємництва від 04.12.2019 р.

ПРОТОКОЛ постійної комісії з питань освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, туризму, молоді та спорту від 04.12.2019 р.

ПРОТОКОЛ  засідання постійної комісії з питань земельних відносин, архітектури, будівництва, перспективного планування та екології від 04.11.2019 р.

ПРОТОКОЛ засідання постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості та підприємництва від 04.11.2019 р.

ПРОТОКОЛ засідання  постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, прав людини та законності від 05.11.2019 р.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь