22 Липня, 2019 р., 20:18
Сьогодні, 22.07.2019 року, у Волочиську проводять в останню путь 30-річного Романа Джерелейка.
20 Липня, 2019 р., 09:00
19.07.2019 року, під час інженерного обладнання позицій, солдат Джерелейко Роман Васильович зазнав кульового поранення від рук ворожого снайпера. Медик, що своєчасно прибув з сусідньої позиції, – кваліфіковано надав йому першу медичну допомогу. Вже після оповіщення по черговим засобам зв’язку, на місце події одразу прибули командир роти та командир взводу, які особисто почали здійснювати евакуацію солдата Романа Джерелейка. За 15 метрів від позиції, під час закріплення тяжкопораненого на ношах, ворог поцілив вдруге – цього разу в командира взводу, старшину Бардалима Олександра Володимировича. Характер поранення був несумісним з життям і протягом хвилини часу Олександр помер на руках свого командира роти.
18 Липня, 2019 р., 11:50
У вечірню пору 15 липня міст через Збруч зі сторони Тернопільщини пішки перетнула молода людина із рюкзаком за спиною. Вже за півгодини на розі вулиці Запорізької її зустрічали працівники культури Волочиська, адже цей візит було анонсовано. Гостем нашого краю став уже досить відомий мандрівник та волонтер, громадянин Литви грузинського походження 23-річний НІКО АМІРГУЛАШВІЛІ.
18 Липня, 2019 р., 08:39
17 липня 2019 року в селі Ріпна Волочиської міської ОТГ відбулось урочисте відкриття сонячної електростанції «Ріпна Солар». Загальна потужність електростанції 2,9 МВт, яка розташована на земельній ділянці загальною площею 5,8837 га. Замовником на будівництво СЕС є ТОВ «ВІТ ЕНЕРДЖІ РІПНА».
12 Липня, 2019 р., 13:12
У нашому місті продовжуються роботи із стерилізації безпритульних собак.
12 Липня, 2019 р., 10:49
11 липня 2019 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Волочиської міської ради №11. Члени виконавчого комітету заслухали та обговорили 14 питань порядку денного, що стосувалися різних сфер життєдіяльності Волочиської громади. Відповідні рішення прийняті, регламент не порушено.
09 Липня, 2019 р., 16:26
В недільний день 7 липня відбулися масштабні урочисті заходи з нагоди Дня міста Волочиська. Цим самим відновлено традицію відзначати улюблене для містян свято влітку, враховуючи історичний факт: перша письмова згадка про Волочиськ датована саме липнем 1463 року. Такий крок було зроблено також за чисельними побажаннями краян.