06 Березня, 2019 р., 14:50
05 березня 2019 року в комунальній установі «Центр надання соціальних послуг» Волочиської міської ради відбулося свято «Весняний настрій 2019».
06 Березня, 2019 р., 13:48
Саме під такою назвою 5 березня у Волочиській ДШМ відбувся концерт в якому взяли участь випускники школи різних років, а тепер вони продовжують навчання в мистецькому навчальному закладі - є студентами Хмельницького музичного коледжу ім. В.Заремби.
06 Березня, 2019 р., 08:44
1 рік минув з того дня, коли перестало битися серце Людини від Бога, вмілого, талановитого керівника, доброї і чуйної людини,- Заслуженого працівника культури України, начальника відділу культури і туризму Волочиської міської ради ЧЕПЕЛЮКА МИКОЛИ ПЕТРОВИЧА. Ви завжди будете з нами у нашій пам'яті.
28 Лютого, 2019 р., 15:27
28 лютого 2019 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Волочиської міської ради №4. Члени виконавчого комітету заслухали та обговорили 35 питань порядку денного, що стосувалися різних сфер життєдіяльності Волочиської громади.
20 Лютого, 2019 р., 11:53
Сьогодні, 20 лютого 2019 року, з нагоди 5-ї річниці Революції Гідності  та Дня Героїв Небесної Сотні, в місті Волочиськ керівники міста і району, працівники держустанов, місцеві жителі зібралися біля пам’ятного знака «Героям Небесної сотні», щоб віддати шану українцям, які одними з перших під час революції Гідності продемонстрували своє прагнення до свободи. Покладанням квітів до пам’ятного знаку та хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам'ять загиблих Героїв Небесної сотні, які віддали своє життя за краще майбутнє.
18 Лютого, 2019 р., 10:01
З 09 по 17 лютого 2019 року в спортзалі «Дружба» проходив 26-й турнір на кубок міста з футзалу присвячений пам’яті Т.С. Осадчука. У цьогорічному турнірі участь прийняли 14 команд. У їх числі команди з Війтовецької та Підволочиської територіальних громад.
15 Лютого, 2019 р., 15:21
15 лютого – скорботний день пам’яті воїнів-інтернаціоналістів. Сьогодні ми вшановуємо пам’ять тих, хто поліг виконуючи свій обов’язок перед державою.
14 Лютого, 2019 р., 12:56
14 лютого 2019 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Волочиської міської ради №3. Члени виконавчого комітету заслухали та обговорили 38 питань порядку денного, що стосувалися різних сфер життєдіяльності Волочиської громади.
11 Лютого, 2019 р., 16:46
11 лютого, з нагоди 30-ї річниці виведення військ колишнього Союзу РСР з Республіки Афганістан, перший заступник міського голови Олександр Васильченко, голова Волочиської спілки ветеранів війни в Афганістані – Юрій Галаманський, його заступник – Іван Борсук відвідали Войцехівську Ванду Францівну – матір загиблого воїна-афганця Владислава Войцехівського.
10 Лютого, 2019 р., 09:30
В приміщенні Волочиського історико-етнографічного музею з 06 лютого 2019 року відкрито виставку дитячої художньої творчості учнів навчальнотворчих майстерень «Дивосвіт» та «Веселка» (класи викладачів – Авдикович О. М., Авдиковича М. М., Єременка Р. Ю.) художнього відділення Волочиської дитячої школи мистецтв під загальною назвою «Зачаровані красою».