Через Волочиськ пройшов будівничий «мостів дружби»

Дата: 18.07.2019 11:50

Фото без описуУ вечірню пору 15 липня міст через Збруч зі сторони Тернопільщини пішки перетнула молода людина із рюкзаком за спиною. Вже за півгодини на розі вулиці Запорізької її зустрічали працівники культури Волочиська, адже цей візит було анонсовано. Гостем нашого краю став уже досить відомий мандрівник та волонтер, громадянин Литви грузинського походження 23-річний НІКО АМІРГУЛАШВІЛІ.

Особиста ініціатива Ніко щодо символічного єднання братніх країн переросла у проект «Building Bridges: Vilnius-Tbilisi». Суть ідеї: стимулювати людей до налагодження діалогу між Литвою, Польщею, Україною та Грузією, а також навести своєрідний міст дружби й об’єднати громадян заради миру та добросусідських взаємин. Саме тому, за підтримки муніципальної влади литовської столиці, громадських організацій та благодійників, юнак ще 9 червня розпочав піший похід із Вільнюса до Тбілісі. Запланований шлях мандрівника має протяжність понад 2000 км, з яких вже подолано половину. Позаду у Ніко – зустрічі у Білостоку та Любліні, Львові й Тернополі. А далі – прохід до Одеси, поромна переправа й рух грузинською землею до кінцевої точки призначення. Прибуття заплановане на 25 серпня, через добу після відзначення Дня Незалежності України.

Зустріч з гостем відбулася у Волочиській центральній бібліотеці. Поспілкуватися із уже відомим посланцем миру прийшли працівники галузі культури, засобів масової інформації, громадських організацій. Ніко люб’язно відповів на запитання аудиторії. Волочисьці побажали хлопцю щасливого шляху та успішного завершення такої благородної місії, а  начальник відділ культури і туризму Волочиської міської ради В.Матусяк подарував сувеніри із символікою Волочиської ОТГ.

Нехай тобі щастить, Ніко!