Святкували освітяни!

Дата: 07.10.2019 08:51

Фото без опису4 жовтня 2019 року прекрасне свято зібрало в урочистій залі ЦКД «Гармонія» ім. М. Чепелюка освітянську родину Волочиської громади, яка об’єднала педагогів закладів середньої освіти, дошкільних, позашкільних освітніх закладів, шкільних бібліотекарів, технічних та медичних працівників, кухарів, водіїв.

Із професійним святом освітян вітали заступник міського голови Оксана Клімова, в.о. голови райдержадміністрації Олег Карун, начальник відділу освіти, молоді та спорту Алла Плотнікова, помічник народного депутата України Сергія Лабазюка Валентина Ряба. За вагомий особистий внесок у розвиток освіти громади, плідні здобутки у професійній діяльності та з нагоди Дня працівників освіти було відзначено близько 50 працівників закладів освіти.

Вже стало традицією для педагогів приймати привітання із професійним святом від представників агроформувань, які плідно трудяться на землях нашої громади: групи компаній «ВІТАГРО», ТОВ «ВОЛОЧИСЬК-АГРО», «Подільської зернової».