Зустріч у зоні проведення ООС

Дата: 04.10.2019 14:03

Фото без описуЗнову, напередодні свята Дня захисника України - Покрови Пресвятої Богородиці, делегація за участі Волочиської об’єднаної територіальної громади, відвідала наших земляків-військовослужбовців.

Як і три роки тому, побували в м. Бахмуті у прикордонників, де командиром є наш земляк Олександр Обух.

Вже традиційно, поблизу м. Часів Яр., наша делегація порадувала військовослужбовців 53 окремої механізованої бригади запальним концертом. Весь час перебування і екскурсія у підземну соляну шахту в м. Соледар організовано нашим земляком - Василем Сінько,  що за контрактом служить у цій бригаді.

Поїздка відбулась завдяки фінансовій підтримці благодійного фонду народного депутата України Сергія Лабазюка «Ми поруч», підприємців Олександра Мельничука і Лілії Ліпінської. Концертну програму підготували працівники Волочиського центру культури та дозвілля «Гармонія» ім. М.Чепелюка – Альона Колосінська, Наталія Трембач, Володимир Гуменюк, Валентина Блаженець та Ольга Рей.

Дружні обійми, теплий прийом і подяка від командування.