Міжнародний фестиваль «Antalya Dance Music and Culture Festival»

Дата: 30.05.2019 15:10

З 02 по 12 травня в м. Сіде (Туреччина) відбувся 5-й Міжнародний фестиваль «Antalya Dance Music and Culture Festival» учасниками якого були зразкові хореографічні колективи «Сузір’я» (керівник О.Панасюк) та «Віват» (керівник І.Лопушанська) Волочиської ДШМ.

Керівники, вихованці та батьки танцювальних колективів «Сузір’я» та «Віват» щиро вдячні депутатському корпусу міської ради, міському голові Костянтину Черниченку, та  благодійному фонду народного депутата України Сергія Лабазюка «Ми поруч» за сприяння в організації поїздки та надану благодійну допомогу.