Розпочато зовнішнє незалежне оцінювання!

Дата: 22.05.2019 13:45

21 травня в Україні розпочато основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання. Першим оцінювання було з математики, в якому взяли участь 91 випускник закладів загальної середньої освіти Волочиської міської ради.

Підвезення до пунктів тестування та у зворотному напрямку було чітко організоване та забезпечене 4 шкільними автобусами, супроводжуючими педагогічними  та медичними  працівниками, поліцією.

У 2019 році випускниками  закладів загальної середньої освіти громади є 190  учнів, які складатимуть ДПА у формі ЗНО з трьох предметів : українська мова і література, математика або історія України, один із переліку навчальних предметів, із яких проводиться ЗНО.  Попереду – ще шість тестувань: 23.05 - з української мови та літератури,  28.05 - з англійської мови, 30.05 - фізики, 04.06 - історії України, 06.06 - біології, 11.06 - географії, 13.06 - хімії.

Традиційно, міський голова Костянтин Черниченко  особисто  побажав випускникам впевненого  старту та  вдалого складання ЗНО.

Успішного старту та високих балів Вам, наші випускники.