Розпочато виплату відшкодування вартості доїльних установок домогосподарствам, які утримують 1 і більше корів

Дата: 27.05.2019 14:50

Фото без описуЗ ініціативи міського голови, на черговій сесії міської ради, що відбулася 17 травня 2019 року, внесено зміни до діючої Програми підтримки сільськогосподарських товаровиробників на території громади в частині фінансової підтримки з міського бюджету особистих селянських господарств.

Уже розпочато виплату з міського бюджету часткового відшкодування вартості закуплених фізичними особами нових доїльних установок індивідуального доїння домогосподарствами, які утримують 1 (а не 3 як раніше) і більше корів молочного напрямку в розмірі 50% вартості, але не більше 5 000 грн. за одну одиницю.

Для отримання відшкодування до міської ради необхідно подати наступні документи:

1) заяву на отримання компенсації довільної форми;

2) копії паспортів великої рогатої худоби і ветеринарних карток до таких паспортів;

3) витяг з Єдиного державного реєстру тварин, що підтверджує наявність корів в господарствах фізичних осіб;

4) копії платіжних документів та технічної документації на установку;

5) копії паспорта особи – власника тварин і довідки про присвоєння йому ідентифікаційного номера (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це у відповідний орган Державної фіскальної служби і мають відмітку в паспорті);

6) довідку про відкриття рахунку в банківській установі;

7) розписку про повну юридичну та фінансову відповідальність за достовірність поданих документів.

Більш детальну інформацію розміщено у розділі «Економіка» - підрозділ «Підтримка сільгоспвиробників».