07 Квітня, 2022 р., 16:43
6 квітня від поранень, несумісних з життям, загинув старший солдат Хабюк Олег Станіславович, уродженець села Чухелі Волочиської громади.
06 Квітня, 2022 р., 15:30
Сьогодні, 6 квітня, відбулася нарада керівництва громади, сільських старост, представників фермерських господарств за участі провідного експерта з питань самоврядування Анатолія Ткачука щодо продовольчих викликів, спричинених війною. В ході наради було презентовано програму «Сади Перемоги».
05 Квітня, 2022 р., 11:05
Друзі, усім нам важливо, щоб комунальні підприємства працювали. А для цього їм потрібні кошти, в тому числі і ті, які ЖЕК, газова компанія, тепловик, водоканал отримують щомісяця від нас з вами за спожиті послуги. Тому прошу всіх, хто має таку можливість, оплатити комунальні платежі. В тому числі це можна зробити у відділеннях Укрпошти або звичним для вас способом. Кожен з нас відповідальний за успіх нашої країни».
04 Квітня, 2022 р., 16:46
Маємо сувору реальність: сьогодні значна частина території нашої країни може бути небезпечною для життя та здоров’я - через десятки та сотні тисяч мін чи замінованих об’єктів, що залишаються після ворожої окупації та бойових дій.
04 Квітня, 2022 р., 15:39
У зв’язку з повномасштабним вторгненням росії в Україну в країні триває процес переміщення мешканців з місць постійного проживання. За даними ООН наразі понад 3,8 млн українців перетнули кордон України з сусідніми державами, 13 млн осіб змінили місце проживання.
30 Березня, 2022 р., 13:27
З 24.03.2022 р. діє Закон про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану.
29 Березня, 2022 р., 10:12
Міська Рада міста Мєхув прийняла Ухвалу №ХХХІІ/536/2022 про висловлення солідарності з Україною та підтримку вступу України до Євросоюзу.  «Ми закликаємо підтримати негайний вступ України до Євросоюзу за спеціальною спрощеною процедурою. Ми сподіваємося, що міжнародна солідарність і одностайність у питанні України дозволять знайти дипломатичне вирішення нинішньої кризи», - йдеться в обґрунтуванні рішення.  Текст Ухвали міської ради міста Мєхув:  «На підставі ст. 18 ч.1 Закону від 8 березня 1990 року про самоврядуваня на рівні гмін (Вісник Законів 2022р., поз. 599),у зв'язку з Ухвалою №ХVII/242/2016 Міської ради міста Мєхув про співпрацю з Волочиською міською об’єднаною територіальною громадою, постановляємо наступне:  1. Міська рада міста Мєхув солідаризується з українським народом у зв’язку з агресією Росії.  2. Міська рада міста Мєхув, маючи на увазі звернення ради партнерського міста Волочиська (Розпорядження Волочиської міської ради територіальної громади міста Волочиська від 1 березня 2022 р.) про термінове приєднання України за спеціальною процедурою до Євросоюзу, підтримує вищевказане звернення.  3. Зобов’язується голову міської ради міста Мєхув передати це звернення Міської ради міста Мєхова – голові Ради Міністрів, міністрові закордонних справ, Малопольському воєводі та Асоціації гмін та повітів у Малопольщі.  4. Постанова набирає чинності з дня її прийняття».
28 Березня, 2022 р., 17:26
Компенсація надається фізичним особам-громадянам України віком від 18 років, які є власниками жилих приміщень і безоплатно розміщують внутрішньо переміщених осіб (далі – ВПО).
25 Березня, 2022 р., 15:08
У нашій громаді розпочали роботу спеціально уповноважені прокурори, які збирають докази воєнних злочинів Росії проти цивільного населення України.