01 Березня, 2022 р., 13:01
Зараз НЕ БУВАЄ НАВЧАЛЬНИХ тривог. Кожного разу сирена свідчить про реальну загрозу. Тішимося, що в нашій громаді все тихо, але це не значить, що ми можемо нехтувати сигналами тривоги.
01 Березня, 2022 р., 10:16
Ситуація стосовно транспортного сполучення у Волочиську.
28 Лютого, 2022 р., 13:25
Після вторгнення в Україну російських військ є нагальна потреба допомогти людям, які терміново цього потребують у цей надзвичайно складний та відповідальний час.
27 Лютого, 2022 р., 15:45
Зараз, як ніколи наші воїни потребують нашої підтримки та допомоги.
27 Лютого, 2022 р., 14:02
Питання захисту наших мешканців та самооборони громади обговорили на спільній зустрічі керівництва міста, правоохоронних органів, ДСНС, координаторів територіальної оборони, представників великого бізнесу громади.
26 Лютого, 2022 р., 18:51
Республіка Білорусь разом з Російською Федерацією веде війну проти України, нехтуючи положеннями міжнародного права, елементарними нормами людської моралі і цінностями життя. «З перших днів кривавого російського вторгнення в Україну підтримку країні-агресору активно надає Білорусь. Колони техніки атакували не лише з території Росії, а й країни, що перетворилася на сателіта РФ. До цього додається використання бойової авіації, артилерії, балістичних ракет і інших засобів з території РБ», - відмітив Голова ДПСУ Сергій Дейнеко.
24 Лютого, 2022 р., 22:09
На карту нанесенні всі діючі сховища області. Тут також ви зможете знайти Волочиськ та села громади, де є облаштовані сховища на випадок військового нападу .