Прокуратура інформує!

Дата: 25.03.2022 15:08

Фото без описуУ нашій громаді розпочали роботу спеціально уповноважені прокурори, які збирають докази воєнних злочинів Росії проти цивільного населення України.

Якщо Ви стали свідком:

• пошкодження об’єктів цивільної інфраструктури,
  • поранення/загибелі мирного населення внаслідок застосування зброї окупантом,
  • фактів фізичного насилля та позбавлення волі,
  • захоплення майна, пограбування окупаційними силами, використання ними цивільного одягу, однострою ЗСУ, емблем гуманітарних, медичних установ,
  • інших протиправних дій

Ви можете надати свої свідчення та докази відповідному прокурору.

Отримавши статус потерпілого, Ви також набудете право на відшкодування збитків.

Надані Вами докази будуть використані для кримінального переслідування злочинців відповідно до українського законодавства, а також у Міжнародному кримінальному суді в Гаазі та в спеціальному трибуналі.

Якщо на даний час Ви перебуваєте на території Волочиської міської територіальної громади, для узгодження місця та зручного часу надання свідчень зверніться будь-ласка за телефоном 097-640-44-06.

Показання кожного громадянина важливі задля притягнення винних до відповідальності за найжорстокіші злочини.

Разом до перемоги!