28 Січня, 2022 р., 09:54
Волочиською окружною прокуратурою активно вживаються заходи представницького характеру у сфері законності та раціонального використання коштів, виділених з державного та місцевого бюджетів.
25 Січня, 2022 р., 09:42
Шановна громадо!
21 Січня, 2022 р., 15:14
Фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області протягом 2021 року за результатами проведених ревізій виявили втрат матеріальних та фінансових ресурсів на суму понад 67 млн грн.
21 Січня, 2022 р., 14:13
17.01.2022 року відбувся тематичний семінар «Про новації у застосуванні РРО/ПРРО», організований Волочиською ДПІ, який провели начальник Волочиської ДПІ Анатолій Саланський, а також начальник відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Хмельницькій області Володимир Ковальський.
20 Січня, 2022 р., 10:48
Одним із гасел урядової діяльності у минулому та поточному році стала детінізація зайнятості населення, боротьба із зарплатами «в конвертах» та в цілому посилення трудових гарантій.
17 Січня, 2022 р., 09:04
12 січня Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Деякі питання оплати праці медичних працівників закладів охорони здоров’я». Відповідно до цієї постанови мінімальна заробітна плата для лікарів має складати 20 тис грн, а для фахівців з початковим та першим рівнями вищої медичної освіти – 13,5 тис грн.
17 Січня, 2022 р., 08:58
З початку 2022 року на Хмельниччині виникло 33 пожежі внаслідок яких загинуло двоє громадян. Як свідчить статистика, найбільша кількість пожеж виникла в житловому секторі. Основними причинами пожеж є: необережне поводження з вогнем, порушення правил монтажу та експлуатації електроустановок, порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації печей і тепло генеруючих агрегатів та установок. Так, 2 січня о 20:40 на вулиці Привокзальній в м. Деражня виникла пожежа в квартирі двоповерхового житлового будинку. Під час розвідки та гасіння загоряння вогнеборці виявили тіло чоловіка 1939 року народження. Причина пожежі - коротке замикання електромережі. 5 січні о 08:39 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу квартири чотириповерхового житлового будинку в селі Ластівці Кам’янець-Подільського району. Під час ліквідації пожежі вогнеборці виявили тіло чоловіка 1961 року народження. Причина пожежі - коротке замикання електромережі.
11 Січня, 2022 р., 14:34
Постановою Кабінету Міністрів України від 10.11.2021 №1165 затверджено Порядок виплати пенсій (щомісячного довічного грошового утримання), не виплачених за період до місяця відновлення їх виплати, внутрішньо переміщеним особам та особам, які відмовилися відповідно до пункту 1 частини першої статті 12 Закону України “Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб” від довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи і зареєстрували місце проживання та постійно проживають на контрольованій Україною території.
11 Січня, 2022 р., 14:34
Для побутових споживачів ТОВ «Хмельницькгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», кубометр у січні коштуватиме 7,99 грн.