14 Червня, 2023 р., 15:35
9 червня під час артилерійського обстрілу поблизу н.п. Мала Токмачка Пологівського району Запорізької області загинув наш земляк, Лавренюк Федір Олегович.
13 Червня, 2023 р., 11:37
Сім’ї з дітьми, з таких областей як: 🔹Дніпропетровська, 🔹Донецька, 🔹Запорізька, 🔹Луганська, 🔹Миколаївська, 🔹Сумська, 🔹Харківська,  🔹Херсонська, 🔹Чернігівська,  🔹Київська,  що мають соціальний статус дитини з інвалідністю або дітей з багатодітних сімей віком від 7до 18 років з числа малозабезпечених, можуть взяти участь в експериментальному проєкті, метою якого є оздоровлення та відпочинок дітей за принципом «гроші ходять за дитиною».
09 Червня, 2023 р., 10:29
Як система безоплатної правової допомоги може допомогти дітям — дізнайтеся з посадкової сторінки (лендингу), створеної в межах кампанії про безбарʼєрний доступ до правових послуг.
08 Червня, 2023 р., 14:23
Уповноважений Верховної Ради України з прав людини здійснює парламентський контроль за додержанням конституційних прав і свобод людини та громадянина.
08 Червня, 2023 р., 10:10
Хмельницька обласна служба зайнятості, в рамках співпраці з Благодійною організацією «Всеукраїнський благодійний фонд «ГОРЄНІЄ»», проводить інформаційно-роз’яснювальну роботу серед жінок про можливість взяти участь в проєкті «Підтримка економічного процвітання жінок та внутрішньо переміщених осіб в Україні» (SEW Ukraine).
07 Червня, 2023 р., 08:05
30 травня 2023 року Волочиська міська рада прийняла Програму підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та покращення житлово-побутових умов сільського населення «Власний дім» на 2023 – 2029 роки.
06 Червня, 2023 р., 16:39
Для отримання інформації щодо сплати податків та ЄСВ можна скористатися меню «Стан розрахунків з бюджетом» Е-кабінету . Вказане меню містить зведену інформацію щодо кожного виду податку та деталізовану інформацію щодо податку в розрізі проведених операцій.
02 Червня, 2023 р., 15:50
Шановні мешканці Волочиської громади, містяни, як бачимо ворог не припиняє бити по наших містах ракетами. Кількість повітряних тривог, як вдень так і вночі не зменшується і що найгірше продовжують гинути люди.
02 Червня, 2023 р., 15:25
Всеукраїнська Асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» у партнерстві з Національною асоціацією сільськогосподарських дорадчих служб України запрошує ветеранів чи ветеранок війни, які мають намір створити фермерське господарство на безкоштовний навчальний курс «Основи сімейного фермерства і кооперації для ветеранів та ветеранок»
01 Червня, 2023 р., 09:16
Щороку 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей. Головна мета цього свята – привернути увагу громадськості до проблем дотримання прав дітей.