Вітаємо з Міжнародним днем захисту дітей

Дата: 01.06.2023 09:16

Фото без описуЩороку 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей. Головна мета цього свята – привернути увагу громадськості до проблем дотримання прав дітей.

На жаль, День захисту дітей 2023 в Україні проходить в умовах повномасштабної війни. Сотні тисяч дітей були змушені тимчасово виїхати з країни, десятки тисяч перечікують повітряні тривоги в укриттях, тисячі живуть в зоні бойових дій. Війна торкнулася  кожного маленького українця. Навіть сьогодні, напередодні Дня захисту дітей, від рашиських обстрілів у Києві загинула дитина. Тому в цей день дорослим особливо важливо підтримати дітей і показати нашу любов і турботу.

Ми вітаємо наших діток та усіх вас! Бажаємо, щоб усі діти завжди залишались веселими і життєрадісними, нехай вони відчувають тільки любов і підтримку від своїх батьків і нехай швидше настане мир в Україні, і всі українські діти більше не знатимуть жахів війни!