Волочиська державна податкова інспекція інформує. Як скористатися сервісом Е-кабінету «Стан розрахунків з бюджетом»?

Дата: 06.06.2023 16:39

Фото без описуДля отримання інформації щодо сплати податків та ЄСВ можна скористатися меню «Стан розрахунків з бюджетом» Е-кабінету . Вказане меню містить зведену інформацію щодо кожного виду податку та деталізовану інформацію щодо податку в розрізі проведених операцій.

Для отримання інформації щодо сплати податків, зборів та інших платежів (дані інтегрованої картки) платник може скористатися меню «Стан розрахунків з бюджетом» приватної частини Електронного кабінету (cabinet.tax.gov.ua).

Меню «Стан розрахунків з бюджетом» відображає:

- зведену інформацію щодо кожного виду податку (платежу);

- деталізовану інформацію щодо податку (платежу) в розрізі проведених операцій.