28 Липня, 2023 р., 14:39
Національна соціальна сервісна служба України розробила пам’ятку для осіб, постраждалих від торгівлі людьми, а також для посадових осіб, відповідальних за встановлення статусу такої особи. Згідно з даними Міжнародної організації з міграції в Україні, з грудня 2000 року до 30 червня 2023 року, 19 716 осіб отримали комплексну реінтеграційну допомогу після постраждання від торгівлі людьми.
28 Липня, 2023 р., 10:14
28 липня, Україна відзначає День Української Державності. Ця пам'ятна дата покликана звернути увагу суспільства на традиції українського державотворення, які мають понад тисячолітню історію.
27 Липня, 2023 р., 15:51
У січні-червні 2023 року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 14,7 тис. громадян. Про потребу у кваліфікованих працівниках в області поінформували майже 2 тисячі роботодавців. В базі даних налічувалось 7,5 тисяч вакансій. Середній розмір оплати праці становив 9288 гривень.
27 Липня, 2023 р., 08:22
Шановні медичні працівники! Щиро вітаю вас із професійним святом - Днем медичного працівника. Прийміть сердечну подяку за вашу віддану працю, безмежне милосердя, професійність, високу моральність та лікарську честь.
26 Липня, 2023 р., 13:47
Вічна пам'ять Сергієві Дацу, справжньому герою, який жив і помер, захищаючи нашу Україну. І нехай Господь віддячить його рідним силою, мужністю та благословенням у цей скорботний час.
26 Липня, 2023 р., 09:19
Служба зайнятості запускає нову безкоштовну послугу - відтепер кожен бажаючий може скористатися цифровим сервісом Державної служби зайнятості – онлайн-тестуванням «Моя професія».
25 Липня, 2023 р., 15:55
Напередодні, 19 липня, в Хмельницькому відбувся семінар «Формування молодіжної політики у громаді та розвиток дієвої інфраструктури для молоді: практичний аспект». Його організувало Хмельницьке регіональне відділення Асоціації міст України спільно із управлінням молоді та спорту Хмельницької міськради.