08 Вересня, 2023 р., 14:25
2 Вересня у місті Городок відбувся Чемпіонат Хмельницької області з важкої атлетики серед юніорів до 20 років та молоді 23 років. У змаганнях взяли участь 23 спортсмени з Волочиська.
05 Вересня, 2023 р., 15:23
Маємо підтвердження втрати на фронті. 12 червня на Бахмутському напрямку у бою за нашу батьківщину, виявивши стійкість та мужність загинув Патрило Володимир Теодорович — старший солдат механізованого взводу. Володимир народився 21 січня 1984 року в селі Канівка. Закінчив Канівську початкову, а згодом Полянську загальноосвітню школу. Навчався в Підволочиському СПТУ, де здобув професію водія.
01 Вересня, 2023 р., 18:13
В Україні впроваджується експериментальний проєкт, який дає можливість максимально полегшити процедуру звернення громадян за житловою субсидією (постанова Уряду від 13.06.2023 № 601 “Про реалізацію експериментального проекту щодо удосконалення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива”).
01 Вересня, 2023 р., 16:10
Вилучення податку на доходи фізичних осіб (ПДФО), який надходить до місцевих бюджетів від зарплат військовослужбовців, ослабить громади, позбавить їх можливості допомагати силам оборони та надавати якісні послуги жителям, і при цьому не принесе жодних плюсів для Об’єднаних сил Збройних сил України, пишуть у своєму матеріалі радниця голови Асоціації міст України з муніципальних питань, народна депутатка Оксана Продан та виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан.
01 Вересня, 2023 р., 13:59
До виконавчого комітету Волочиської міської ради надійшли листи-звернення від військових частин щодо можливості надання їм допомоги в придбанні безпілотних літальних апаратів. Військовим на фронті вкрай необхідні дрони DJI Mavic 3 Fly More Combo.
01 Вересня, 2023 р., 10:48
Згідно з повідомленням Волочиської дільниці АТ Хмельницькгаз, у зв’язку з проведенням ремонтно - профілактичних робіт буде зупинено газорозподільчу станцію в місті Волочиську.
01 Вересня, 2023 р., 10:46
Консультаційний центр надає підтримку громадянам України у режимі онлайн та офлайн щодо:
31 Серпня, 2023 р., 12:53
Ще одна непоправна втрата у нашій громаді. Сьогодні перестало битись серце ще одного героя — воїна, Скоробагатого Вадима Леонідовича.
30 Серпня, 2023 р., 21:17
На виконання доручення міського голови Черниченка К. комунальним підприємством «Житлосервіс» (директор Пазюк С.) в громаді впроваджується збір та утилізація небезпечних відходів.