25 Жовтня, 2023 р., 16:52
Сьогодні, 25 жовтня 2023 року в селі Соломна Волочиської територіальної громади відбулася церемонія прощання з загиблим Героєм, солдатом Збройних Сил України – Олегом  Ковальчуком. Ковальчук Олег Леонідович народився 30 серпня 1988 року в селі Головчинці Летичівського району Хмельницької області. Через два роки після його народження родина Олега переїхала в село Соломна, тоді ще Волочиського району. У 1994 році Олег йде у перший клас Соломнянської загальноосвітньої школи. Після закінчення школи, у вересні 2003 року Олег вступив у вище професійно-технічне училище №4 в місті Хмельницькому, де здобув професію маляр-штукатур. Після закінчення училища працював за професією на будівництві.
25 Жовтня, 2023 р., 14:54
Державна податкова служба України постійно отримує інформацію про факти господарської діяльності без державної реєстрації та вкотре нагадує громадянам про необхідність реєстрації суб’єктами господарювання у випадку здійснення системної господарської діяльності з продажу товарів (надання послуг) та платникам податків, які здійснюють діяльність за допомогою інтернет магазинів, – про необхідність застосування РРО/ПРРО та видачі відповідних розрахункових документів.
24 Жовтня, 2023 р., 10:57
Захищаючи Україну загинув наш земляк з села Соломна КОВАЛЬЧУК Олег Леонідович.
24 Жовтня, 2023 р., 09:58
Діти з 14 років, які мають намір скасувати своє усиновлення, можуть звернутися по безоплатну правничу допомогу.
23 Жовтня, 2023 р., 10:59
Відповідно до пункту 1 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, житлова субсидія надається на такі послуги:    - управління багатоквартирним будинком;    - постачання та розподілу природного газу;    - постачання та розподілу електричної енергії,    - постачання теплової енергії;    - постачання гарячої води;    - централізоване водопостачання;    - централізоване водовідведення;    - поводження з побутовими відходами;    - витрати на оплату абонентського обслуговування за комунальними послугами;    - витрати на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива (за умови використання в житловому приміщенні пічного опалення).
19 Жовтня, 2023 р., 15:56
 У Волочиську громаду знову прийшла трагічна звістка. У боротьбі за свободу, волю та незалежність України, 14 жовтня 2023 року на Луганському напрямку загинув наш земляк - Ковальчук Іван Васильович.
17 Жовтня, 2023 р., 17:36
Відповідно до розпорядження міського голови К. Черниченка від 9 жовтня 2023 року, опалювальний сезон 2023-2024 у Волочиській громаді розпочинається:
16 Жовтня, 2023 р., 16:12
Чимало громадян плутають такі поняття як “житлова субсидія” та “пільга на житлово-комунальні послуги” і навіть часто вважають, що це різні назви однієї і тієї ж виплати.
16 Жовтня, 2023 р., 14:40
Незбалансований раціон є однією з головних причин розвитку серцево-судинних захворювань — артеріальної гіпертензії, ішемічної хвороби серця, інфаркту та інсульту