25 Вересня, 2023 р., 08:35
Українці мали до 1 вересня сплатити податки за квартири та будинки, якщо площа їхньої нерухомості більша за «норму». Ті, хто отримав квитанції та не сплатив податок, зобов’язані заплатити штраф.
22 Вересня, 2023 р., 14:15
З метою забезпечення стабільної епізоотичної ситуації в Хмельницькій області та недопущення занесення африканської чуми свиней на територію  області Головне управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області  рекомендує власникам, які утримують поголів’я свиней посилити заходи профілактики недопущення АЧС.
22 Вересня, 2023 р., 08:16
За публічного обвинувачення прокурорів Волочиської окружної прокуратури суд визнав винним жителя Донецької області у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України). Його засуджено до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
21 Вересня, 2023 р., 15:36
У вересні особам з числа внутрішньо переміщених осіб (ВПО) на виплату пенсій, неотриманих за минулі періоди, додатково спрямовано 536 млн грн. Уряд, постановою від 05.09.2023 № 944, вніс зміни до бюджету Пенсійного фонду України на 2023 рік, збільшивши до 1 млрд грн цільові призначення на виплату пенсій за минулі періоди особам з числа ВПО.
20 Вересня, 2023 р., 13:04
Державна служба зайнятості пропонує ряд сервісів та послуг, спрямованих на сприяння у працевлаштуванні внутрішньо переміщених осіб (далі - ВПО) на новому місці.
20 Вересня, 2023 р., 09:11
Напередодні, 12 вересня 2023 року, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець в онлайн-форматі провів, організовану Асоціацією міст України, зустріч з представниками органів місцевого самоврядування.
17 Вересня, 2023 р., 10:50
Щорічно 17 вересня відзначається День рятівника України. У цю дату привітання отримують всі співробітники служби з надзвичайних ситуацій: фахівці з аварійно-рятувальних і пошукових робіт, сапери, водолази, пожежники і ліквідатори аварій.