21 Серпня, 2023 р., 16:12
Сьогодні ми проводжаємо в останню путь вірного сина України - Гілевича Вадима Валерійовича.
21 Серпня, 2023 р., 09:26
У відео детально роз’яснюється: хто з фізичних осіб – підприємців – платників єдиного податку повинен застосовувати РРО/ПРРО з 1 січня 2022 року, на кого ці вимоги не поширюються, при яких розрахунках застосовується РРО/ПРРО.
19 Серпня, 2023 р., 12:19
Для того, щоб допомогти українцям знайти роботу, а підприємствам підібрати кваліфіковані кадри, Маріупольська Спілка Молоді за підтримки Міжнародної організації з міграції та Державної служби зайнятості оголошує реєстрацію на «Ярмарок Вакансій 2023: Робота Є!»
19 Серпня, 2023 р., 09:42
Постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2023 № 754 «Деякі питання соціального захисту ветеранів війни та жертв нацистських переслідувань» затверджено:
18 Серпня, 2023 р., 14:30
На тлі повномасштабного вторгнення російської федерації окружною прокуратурою активізовано роботу, спрямовану на виявлення та конфіскацію земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які незаконно перебувають у власності громадян російської федерації.  Окружною прокуратурою встановлено, що 15 громадяни російської федерації отримавши у спадок земельні ділянки, ігноруючи вимоги земельного законодавства України, впродовж року з дня оформлення права власності на земельні ділянки сільськогосподарського призначення, не відчуживши їх передали в оренду сільськогосподарським підприємствам, ще й отримують дохід.
18 Серпня, 2023 р., 14:01
 І знову страшна звістка з фронту. На щиті повертається до рідного дому житель нашої Волочиської громади.
18 Серпня, 2023 р., 11:39
Умови надання допомоги по безробіттю, механізм обчислення службою зайнятості страхового стажу, тривалість та розмір допомоги по безробіттю визначені Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» (далі - Закон) та Порядком надання допомоги по безробіттю, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 02.06.2022 №735. Відповідно до частини 1 статті 22 Закону, право на допомогу по безробіттю залежно від страхового стажу мають застраховані особи, визнані в установленому порядку безробітними, страховий стаж яких протягом 12 місяців, що передували реєстрації особи як безробітної, становить не менше ніж сім місяців.
18 Серпня, 2023 р., 09:28
Незалежно від суми виконавчого провадження, боржник має право розблокувати до 13 400 гривень на місяць і лише з одного рахунку.
17 Серпня, 2023 р., 17:47
Схиляємо голови, сьогодні Волочиська громада знову отримала сумну звістку про втрату воїна. Війна обірвала життя ще одного нашого захисника, головного сержанта, КРАВЧУКА Анатолія Олександровича, 1968 року народження.