Волочиське бюро правової допомоги інформує Як знайти виконавця, який наклав арешт на рахунок

Дата: 18.08.2023 09:28

Фото без описуНезалежно від суми виконавчого провадження, боржник має право розблокувати до 13 400 гривень на місяць і лише з одного рахунку.

Якщо арештовано кошти на кількох рахунках в одному чи кількох банках - потрібно буде обрати один рахунок в одному банку, з якого можна буде витрачати кошти. Якщо виконавчих проваджень кілька - так само визначається один поточний рахунок для витрат.

Щоб визначити такий рахунок, необхідно звернутися із заявою (ЗРАЗОК ЗАЯВИ) до виконавця, який наклав арешт. Заяву можна подавати як в паперовій, так і в електронній формі.

Після того, як ви написали заяву - необхідно знайти контакти виконавця, який наклав арешт на рахунок. Як це зробити - дивіться у відеороз’ясненні.

Більше інформації за посиланням https: //t.me/ua_lawyer

За додатковою інформацією та консультаціями звертайтесь до Волочиського бюро правової допомоги, яке знаходиться за адресою: м. Волочиськ, пл. Центральна, 3-А, тел. (03845) 4-02-82.