ВОЛОЧИСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційне інтернет-представництво
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

За позовами Волочиської окружної прокуратури конфісковано землю, яка належить громадянам росії

Дата: 18.08.2023 14:30
Кількість переглядів: 192

Фото без описуНа тлі повномасштабного вторгнення російської федерації окружною прокуратурою активізовано роботу, спрямовану на виявлення та конфіскацію земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які незаконно перебувають у власності громадян російської федерації. 

Окружною прокуратурою встановлено, що 15 громадяни російської федерації отримавши у спадок земельні ділянки, ігноруючи вимоги земельного законодавства України, впродовж року з дня оформлення права власності на земельні ділянки сільськогосподарського призначення, не відчуживши їх передали в оренду сільськогосподарським підприємствам, ще й отримують дохід.

Враховуючи, що корисні властивості української землі використовуються не для потреб громадян України і це суперечить інтересам соціальної, економічної, національної безпеки та призводить до збагачення громадян держави-агресора, прокуратура звернулась із позовами до суду.

Загалом окружною прокуратурою пред’явлено 15 позовів вказаної категорії про конфіскацію 20 земельних ділянок, загальною площею понад 33 га, які перебувають у власності громадян російської федерації, 14 з яких розглянуто та задоволено, в одному прийнято рішення про закриття провадження.

На теперішній час забезпечено реальне виконання 11 рішень вказаною категорії про конфіскацію 14 земельних ділянок, загальною площею понад 23 га. Робота щодо виконання решти рішень суду триває.

 

 

Прокурор Волочиської

окружної прокуратури Володимир ГРИЧАНЮК


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора