09 Серпня, 2023 р., 13:54
Кожним зверненням до дитини — словом, інтонацією, жестом, і навіть мовчанням — ми повідомляємо їй не лише про себе, свій стан, а й про неї, частіше — саме про неї.
09 Серпня, 2023 р., 10:56
Відділенням поліції №4 Хмельницького РУП ГУНП в Хмельницькій області (м. Красилів) встановлюється місцезнаходження безвісті зниклої:
08 Серпня, 2023 р., 15:02
Волочиська ДПІ нагадує платникам податків, що обов’язок використання РРО/ПРРО під час здійснення розрахункових операцій  набрав чинності ще із 01 січня 2022 року.
08 Серпня, 2023 р., 11:16
Хмельницький обласний центр зайнятості інформує про офіційні інформаційні ресурси Державної служби зайнятості для оперативного інформування, консультацій та комунікації з клієнтами.
08 Серпня, 2023 р., 09:27
Центральна виборча комісія своєю постановою від 7 липня 2023 р. визнала нелегітимність організації підготовки та проведення російською федерацією будь-яких виборів на тимчасово окупованих територіях України.
08 Серпня, 2023 р., 09:13
Упродовж І півріччя 2023 року Волочиською окружною прокуратурою у взаємодії та координації з іншими правоохоронними органами вживались організаційно-практичні заходи, спрямовані на протидію злочинності в умовах реалізації вимог Закону України «Про прокуратуру» та положень Кримінального процесуального кодексу України, захист конституційних прав і свобод громадян від злочинних посягань, представництво інтересів громадян та держави в суді.
07 Серпня, 2023 р., 13:37
За ініціативою першої леді Олени Зеленської створюється Всеукраїнська програма ментального здоров’я  і має просту життєву назву «Ти як?”, що має на меті допомогти українцям знайти джерело сили. Джерело внутрішнє, в собі, принаймні, на рівні усвідомлення і визнання власного психічного стану і хоча би приблизної оцінки ступеня його «кризовості». Піклування про ментальне здоров'я має стати звичною відповідальністю кожного.
31 Липня, 2023 р., 11:51
Фізичні особи, які мають у власності та/або користуванні (оренді суборенді емфітевзисі постійному користуванні) земельніділянки, що розташовані за межами населених пунктів та віднесені до сільськогосподарських угідь, мають сплачувати мінімальне податкове зобов’язання.
31 Липня, 2023 р., 10:27
Сім’я, в якій проживають прийомні діти, має право на пільги, якщо середньомісячний дохід сім’ї в розрахунку на одну особу не перевищує величину доходу, що дає право на податкову соціальну пільгу (3760 грн).